Fotoaparát Olympus OM-D E-M10

Excellent |

Získal ocenění HD World Excellent 2014 za kombinaci mobility a prvotřídní obrazové kvality.

HD World Excellent

Ocenění pro nejlepší výrobky spotřební elektroniky a ICT techniky

Smyslem ocenění "HD World Exellent" je upozornit a vyzdvihnout zajímavé produkty v oboru high-end elektroniky a ICT techniky. Při hodnocení produktů bude kladen důraz především na pozitivní odlišnost od konkurence a na přínosy pro zákazníka. Ocenění tak mohou získat jak celkově inovativní produkty, tak i produkty se zajímavým funkčním zdokonalením, výrazně zjednodušeným ovládáním nebo třeba s výjimečně příznivou cenou.


Aktuálně

Produkty k ocenění lze přihlásit do uzávěrky každého tištěného vydání, v němž případně budou i medializovány.

Uzávěrka aktuálního kola pro rok 2015 je 27. květen.

Medializace

Oceněné produkty, které ponesou označení HD World Excellent budou prezentovány v rámci časopisu HD World v rozsahu 1/2 tiskové strany, a to názvem, přihlašující       firmou, zaslaným obrázkem (foto, screenshot, logo produktu), základním popisem a souhrnem      výjimečných vlastností. Roněž budou prezentovány na webu HD Worldu (o stejném rozsahu jako v tištěném čísle) a budou mít právo používat na všech souvisejících materiálech logo HD World Excellent 2015.


Přihlášku opatřenou podpisem a razítkem společnosti posílejte prosím elektronicky na adresu excellent@idg.cz a zároveň faxem na č. 257 088 174 nebo poštou na adresu IDG Czech Republic, a.s., Seydlerova 2451, Praha 5, 158 00.

Fotoaparát Olympus OM-D E-M10

Japonský Olympus názorně ukázal, že i do kompaktního těla fotoaparátu lze dostat nejmodernější technologie zaručující skvělé fotky. Model OM-D E-M10 je ideálním fotoaparátem pro každého začínajícího i pokročilého fotografa, který se nechce tahat s velkou a těžkou zrcadlovkou, a přitom nerad dělá kompromisy co do kvality fotek i ergonomie ovládání a funkcí, kterými disponuje. Olympus E-M10 je plnohodnotnou alternativou či náhradou jakékoli APS-C digitální zrcadlovky s mnohem menšími rozměry a s výrazně nižší váhou. To ocení kdokoli, kdo nepoužívá fotoaparát pouze v ateliéru, ale pohybuje se s ním v terénu.

Olympus OM-D E-M10

Pokud je na E-M 10 nasazen nový standardní elektronický objektiv, dosahuje „tloušťka“ pouhých 63,9 milimetru, váha klesla na  úžasných 350 gramů. Přitom je elegantní tělo vyrobeno z kovu, osazeno dvěma hlavními voliči a přepínačem režimů, tím si nijak nezadá s dražšími profesionálními zrcadlovkami. K tomu přidejte super rychlé zaostřování, rozměrný obrazový snímač, výměnné objektivy, pět definovatelných tlačítek, dálkové ovládání fotoaparátu mobilem, rozměrný hledáček s vysokým rozlišením či výklopný displej s více než milionem pixelů. To vše činí z E-M10 profesionální fotoaparát v kapesním provedení a za dostupnou cenu.

Cena od 14 049 korun.

www.olympus.cz

 Úvodní foto: IDGKomentáře