Grafická karta EVGA GeForce GTX 780 Ti Superclocked

Excellent |

Získala ocenění HD World Excellent 2013 za nejvýkonnější herní grafickou kartu současnosti.

HD World Excellent

Ocenění pro nejlepší výrobky spotřební elektroniky a ICT techniky

Smyslem ocenění "HD World Exellent" je upozornit a vyzdvihnout zajímavé produkty v oboru high-end elektroniky a ICT techniky. Při hodnocení produktů bude kladen důraz především na pozitivní odlišnost od konkurence a na přínosy pro zákazníka. Ocenění tak mohou získat jak celkově inovativní produkty, tak i produkty se zajímavým funkčním zdokonalením, výrazně zjednodušeným ovládáním nebo třeba s výjimečně příznivou cenou.


Aktuálně

Produkty k ocenění lze přihlásit do uzávěrky každého tištěného vydání, v němž případně budou i medializovány.

Uzávěrka aktuálního kola pro rok 2015 je 27. květen.

Medializace

Oceněné produkty, které ponesou označení HD World Excellent budou prezentovány v rámci časopisu HD World v rozsahu 1/2 tiskové strany, a to názvem, přihlašující       firmou, zaslaným obrázkem (foto, screenshot, logo produktu), základním popisem a souhrnem      výjimečných vlastností. Roněž budou prezentovány na webu HD Worldu (o stejném rozsahu jako v tištěném čísle) a budou mít právo používat na všech souvisejících materiálech logo HD World Excellent 2015.


Přihlášku opatřenou podpisem a razítkem společnosti posílejte prosím elektronicky na adresu excellent@idg.cz a zároveň faxem na č. 257 088 174 nebo poštou na adresu IDG Czech Republic, a.s., Seydlerova 2451, Praha 5, 158 00.

Grafická karta EVGA GeForce GTX 780 Ti Superclocked

Ocenění HD World Excellent hodláme udělovat výjimečným, inovativním a technologicky pokrokovým produktům. Mezi ně rozhodně patří v současnosti nevýkonnější herní grafická karta EVGA GeForce GTX 780 Ti Superclocked. Již tak výkonné GPU jádro Nvidia GK110 vyladili vývojáři na maximum. Jeho pracovní frekvenci zvýšili na 1 006 MHz a doplnili je o 3 072 MB paměti taktované na 7 000 MHz. To vše poskytuje výkon až o 10 % vyšší ve srovnání s referenční kartou Nvidia této kategorie.

EVGA GeForce GTX 780 Ti Superclocked

Čip, který byl doposud nabízen pouze v profesionálních grafických kartách, je nyní k dispozici i hráčům. Jeho 2 880 jader využívajících dynamický paralelismus poskytuje výkon, který dovolí plně využít hraní jak v HD, tak 2K rozlišení. Pro hráče je zajímavá např. technologie NVIDIA G-SYNC, jež vylepšuje zobrazování a minimalizuje input lag a trhání obrazu při hře. Nesmíme zapomenout ocenit energetickou efektivitu karty, která v klidu spotřebuje pouze 10 W a při plné zátěži nepřekročí 275 W.

Celkově lze konstatovat, že uživatel získává vyladěnou kartu nejvyšší kategorie, která obstojí i při hraní nastupující generace her.

Cena od 695 EUR, tedy asi od 19 000 Kč.

www.evga.comÚvodní foto: © IDG CZKomentáře