Hannspree Micro PC

Excellent |

Získal ocenění HD World Excellent za miniaturní, ale plnohodnotný počítač

HD World Excellent

Ocenění pro nejlepší výrobky spotřební elektroniky a ICT techniky

Smyslem ocenění "HD World Exellent" je upozornit a vyzdvihnout zajímavé produkty v oboru high-end elektroniky a ICT techniky. Při hodnocení produktů bude kladen důraz především na pozitivní odlišnost od konkurence a na přínosy pro zákazníka. Ocenění tak mohou získat jak celkově inovativní produkty, tak i produkty se zajímavým funkčním zdokonalením, výrazně zjednodušeným ovládáním nebo třeba s výjimečně příznivou cenou.


Aktuálně

Produkty k ocenění lze přihlásit do uzávěrky každého tištěného vydání, v němž případně budou i medializovány.

Uzávěrka aktuálního kola pro rok 2015 je 27. květen.

Medializace

Oceněné produkty, které ponesou označení HD World Excellent budou prezentovány v rámci časopisu HD World v rozsahu 1/2 tiskové strany, a to názvem, přihlašující       firmou, zaslaným obrázkem (foto, screenshot, logo produktu), základním popisem a souhrnem      výjimečných vlastností. Roněž budou prezentovány na webu HD Worldu (o stejném rozsahu jako v tištěném čísle) a budou mít právo používat na všech souvisejících materiálech logo HD World Excellent 2015.


Přihlášku opatřenou podpisem a razítkem společnosti posílejte prosím elektronicky na adresu excellent@idg.cz a zároveň faxem na č. 257 088 174 nebo poštou na adresu IDG Czech Republic, a.s., Seydlerova 2451, Praha 5, 158 00.

Hannspree Micro PC

Mrzí vás, že si nemůžete nosit svůj stolní počítač s sebou? Už nemusí, jestliže si pořídíte Micro PC firmy Hannspree. Ten se totiž vejde do kapsy, takže ho můžete brát opravdu všude s sebou, kde je nějaký monitor.

 

Malinký počítač velikosti flashky se hodí všude tam, kde nejsou třeba notebook či herní počítač, tedy desktop. MicroPC plně zastoupí jakýkoliv jiný počítač, šetří místo na stole a je snadno přenositelný. Počítač stačí jen zapojit do monitoru nebo televizoru s HDMI portem, a rázem máte funkční počítač. Je vhodný zejména na recepce, call centra nebo administrativní pracoviště.

 

 

Byť jde o malinký přístroj, disponuje čtyřjádrovým procesorem Intel Atom Z3735F s frekvencí 1,83GHz, 2 GB RAM a 32 GB vnitřní paměti, rozšiřitelné až o 124 GB pomocí microSD.


Operačním systémem jsou plnohodnotné zalicencované dotykové Windows 8.1, ale fungují i na nedotykovém displeji. Tento systém bude možné navíc bezplatně aktualizovat na chystaný systém Windows 10. Samozřejmostí jsou Wi-Fi a Bluetooth.


Kdo by se obával v Česku neznámé značky, tak vězte, že značku Hannspree vlastní mateřská společnost HannStar, což je celosvětový výrobce displejů, který dodává své produkty např. Lenovu, Dellu, Samsungu a dalším.

Cena 4 000 korun
www.hannspree.eu/enÚvodní foto: IDGKomentáře