HD World Excellent 2013: Výsledky

Excellent |

V prvním ročníku HD World Excellent bylo oceněno pět zajímavých produktů: Synology DS214play, Samsung Galaxy Gear, EVGA GeForce GTX 780 Ti Superclocked, Joby GorillaPod Focus, Garmin Forerunner 910 Swim.

HD World Excellent

Ocenění pro nejlepší výrobky spotřební elektroniky a ICT techniky

Smyslem ocenění "HD World Exellent" je upozornit a vyzdvihnout zajímavé produkty v oboru high-end elektroniky a ICT techniky. Při hodnocení produktů bude kladen důraz především na pozitivní odlišnost od konkurence a na přínosy pro zákazníka. Ocenění tak mohou získat jak celkově inovativní produkty, tak i produkty se zajímavým funkčním zdokonalením, výrazně zjednodušeným ovládáním nebo třeba s výjimečně příznivou cenou.


Aktuálně

Produkty k ocenění lze přihlásit do uzávěrky každého tištěného vydání, v němž případně budou i medializovány.

Uzávěrka aktuálního kola pro rok 2015 je 27. květen.

Medializace

Oceněné produkty, které ponesou označení HD World Excellent budou prezentovány v rámci časopisu HD World v rozsahu 1/2 tiskové strany, a to názvem, přihlašující       firmou, zaslaným obrázkem (foto, screenshot, logo produktu), základním popisem a souhrnem      výjimečných vlastností. Roněž budou prezentovány na webu HD Worldu (o stejném rozsahu jako v tištěném čísle) a budou mít právo používat na všech souvisejících materiálech logo HD World Excellent 2015.


Přihlášku opatřenou podpisem a razítkem společnosti posílejte prosím elektronicky na adresu excellent@idg.cz a zároveň faxem na č. 257 088 174 nebo poštou na adresu IDG Czech Republic, a.s., Seydlerova 2451, Praha 5, 158 00.

HD World Excellent 2013: Výsledky

Vydavatelství IDG Czech Republic a redakce magazínu HD World si vás dovolují seznámit s výsledky prvního ročníku ocenění HD World Excellent 2013. Jeho smyslem je upozornit a vyzdvihnout zajímavé produkty v oboru high-end elektroniky a ICT techniky. Při hodnocení výrobků byl kladen důraz na pozitivní odlišnost od dalších zařízení na trhu, vyzdvižen byl pak přínos pro samotného zákazníka.

Věříme, že vám tato nová produktová ocenění pomohou v lepší orientaci mezi novými řešeními na trhu. Zároveň bychom vás rádi informovali, že od příštího roku bude HD World Excellent pokračovat vícestupňovým způsobem. Uzávěrka prvního kola pro rok 2014 je 26. února.

 

Ocenění prvního ročníku HD World Excellent:

 

Synology DS214play

Za intuitivní zařízení pro domácí archivaci dat

www.synology.com, www.kobe.cz

 

Samsung Galaxy Gear

Za unikátní inovaci v oblasti telekomunikací

www.samsung.com/cz/

 

EVGA GeForce GTX 780 Ti Superclocked

Za nejvýkonnější herní grafickou kartu současnosti

www.evga.com

 

Joby GorillaPod Focus

Za originální outdoorové řešení pro fotografy

www.gorillapod.cz

 

Garmin Forerunner 910 Swim

Za nejuniverzálnější sporttester na trhu

www.garmin.cz

 Úvodní foto: © IDG CZKomentáře