HD World Excellent 2015: Ocenění pro nejlepší výrobky

Excellent |

Vydavatelství IDG Czech Republic, magazín HD World vyhlašují již třetí ročník ocenění "HD World Excellent".

HD World Excellent

Ocenění pro nejlepší výrobky spotřební elektroniky a ICT techniky

Smyslem ocenění "HD World Exellent" je upozornit a vyzdvihnout zajímavé produkty v oboru high-end elektroniky a ICT techniky. Při hodnocení produktů bude kladen důraz především na pozitivní odlišnost od konkurence a na přínosy pro zákazníka. Ocenění tak mohou získat jak celkově inovativní produkty, tak i produkty se zajímavým funkčním zdokonalením, výrazně zjednodušeným ovládáním nebo třeba s výjimečně příznivou cenou.


Aktuálně

Produkty k ocenění lze přihlásit do uzávěrky každého tištěného vydání, v němž případně budou i medializovány.

Uzávěrka aktuálního kola pro rok 2015 je 27. květen.

Medializace

Oceněné produkty, které ponesou označení HD World Excellent budou prezentovány v rámci časopisu HD World v rozsahu 1/2 tiskové strany, a to názvem, přihlašující       firmou, zaslaným obrázkem (foto, screenshot, logo produktu), základním popisem a souhrnem      výjimečných vlastností. Roněž budou prezentovány na webu HD Worldu (o stejném rozsahu jako v tištěném čísle) a budou mít právo používat na všech souvisejících materiálech logo HD World Excellent 2015.


Přihlášku opatřenou podpisem a razítkem společnosti posílejte prosím elektronicky na adresu excellent@idg.cz a zároveň faxem na č. 257 088 174 nebo poštou na adresu IDG Czech Republic, a.s., Seydlerova 2451, Praha 5, 158 00.

HD World Excellent 2015: Ocenění pro nejlepší výrobky

Smyslem ocenění je upozornit a vyzdvihnout zajímavé produkty v oboru high-end elektroniky a ICT techniky. Při hodnocení produktů bude kladen důraz především na pozitivní odlišnost od konkurence a na přínosy pro zákazníka. Ocenění tak mohou získat jak celkově inovativní produkty, tak i produkty se zajímavým funkčním zdokonalením, výrazně zjednodušeným ovládáním nebo třeba s výjimečně příznivou cenou.

Přihlásit lze libovolný počet produktů spadajících do níže uvedených kategorií.

 

Kategorie:

 • audiotechnika (zesilovače, audiosystémy, reproduktory, sluchátka, MP3 přehrávače…)
 • foto a video (kompakty, zrcadlovky, objektivy, stativy…)
 • televizory a domácí kina (zobrazovací jednotky – TV, projektory, plátna, satelitní přijímače, set-top boxy, DVD/Blu-ray přehrávače a rekordéry, přípojná zařízení pro vytvoření chytré televize…)
 • mobilní technologie a příslušenství (chytré a ostatní mobily, tablety …)
 • řešení pro inteligentní dům (multimediální centra, řídicí jednotky, AV receivery…)
 • multimediální obsah a aplikace pro chytré telefony/tablety a televize
 • IT technologie (notebooky, stolní PC, all-in-one počítače, tiskárny, zálohovací zařízení a úložiště, sítě a síťové prvky…)
 • elektronika do aut (audio, video, navigace, zabezpečovací a sledovací systémy…)
 • outdoorová a sportovní elektronika (kamery a technika pro adrenalinové sporty, navigace, solární nabíječky, sporttestery, powerpacky, adaptéry…)
 • bezpečnostní zařízení (IP kamery, alarmy, inteligentní čidla…)
 • bílá technika (ledničky, pračky, holicí strojky, vysavače, úklidoví roboti…)
 • příslušenství (klávesnice, myši, USB disky, paměťové karty, hands-free sady…)
 • speciální kategorie za design, inovativní a ekologický přístup
 • ostatní nezařazené

 

Kritéria hodnocení:

Hodnotitelé kladou důraz na inovativnost řešení, která může spočívat v celku i v detailech, a na míru pozitivního odlišení od podobných konkurenčních produktů na trhu. Ta může spočívat nejen v jednotlivých funkčních vlastnostech produktu, ale i ve snadnosti ovládání, v rychlosti nasazení, v ceně apod. (kladně hodnocen může být produkt se standardními vlastnostmi za neobvykle příznivou cenu, nikoli však levný výrobek, kde bylo nízké ceny dosaženo na úkor kvality).

 

Medializace

Oceněné produkty, které ponesou označení HD World Excellent:

 • budou prezentovány v rámci časopisu HD World v rozsahu 1/2 tiskové strany, a to názvem, přihlašující firmou, zaslaným obrázkem (foto, screenshot, logo produktu), základním popisem, souhrnem výjimečných vlastností
 • budou prezentovány na webu HDworld.cz (stejný rozsah jako v tištěném čísle)
 • budou mít právo používat na všech souvisejících materiálech logo HD World Excellent 2015

 

Přihlašovací podmínky:

Přihlašovací poplatek do soutěže je 1 000 Kč bez DPH za každý produkt.

Poplatek za výše uvedenou medializaci oceněného produktu je 8 000 Kč bez DPH.

 

Informace a přihlášku najdete zde, na adrese excellent.hdworld.cz, případně si ji můžete vyžádat na e-mailu: excellent@idg.cz či na telefonních číslech 604 266 707, 602 142 133, 776 204 420.Úvodní foto: IDGKomentáře