Hodinky Samsung Galaxy Gear

Excellent |

Získaly ocenění HD World Excellent 2013 za unikátní inovaci v oblasti telekomunikací.

HD World Excellent

Ocenění pro nejlepší výrobky spotřební elektroniky a ICT techniky

Smyslem ocenění "HD World Exellent" je upozornit a vyzdvihnout zajímavé produkty v oboru high-end elektroniky a ICT techniky. Při hodnocení produktů bude kladen důraz především na pozitivní odlišnost od konkurence a na přínosy pro zákazníka. Ocenění tak mohou získat jak celkově inovativní produkty, tak i produkty se zajímavým funkčním zdokonalením, výrazně zjednodušeným ovládáním nebo třeba s výjimečně příznivou cenou.


Aktuálně

Produkty k ocenění lze přihlásit do uzávěrky každého tištěného vydání, v němž případně budou i medializovány.

Uzávěrka aktuálního kola pro rok 2015 je 27. květen.

Medializace

Oceněné produkty, které ponesou označení HD World Excellent budou prezentovány v rámci časopisu HD World v rozsahu 1/2 tiskové strany, a to názvem, přihlašující       firmou, zaslaným obrázkem (foto, screenshot, logo produktu), základním popisem a souhrnem      výjimečných vlastností. Roněž budou prezentovány na webu HD Worldu (o stejném rozsahu jako v tištěném čísle) a budou mít právo používat na všech souvisejících materiálech logo HD World Excellent 2015.


Přihlášku opatřenou podpisem a razítkem společnosti posílejte prosím elektronicky na adresu excellent@idg.cz a zároveň faxem na č. 257 088 174 nebo poštou na adresu IDG Czech Republic, a.s., Seydlerova 2451, Praha 5, 158 00.

Hodinky Samsung Galaxy Gear

Zajímavým spojením téměř už mrtvé technologie (náramkové hodinky) a naopak moderního nástroje (mobilní telefon) je Samsung Galaxy Gear. Povedené zařízení z dílny korejského výrobce povyšuje digitální hodinky na vyšší úroveň. Hodinky přes bezdrátový protokol Bluetooth komunikují s mobilem a slouží jako jeho vzdálený displej.

Samsung Galaxy Gear

Na hodinkách lze ovládat základní funkce telefonu jako třeba telefonování (mají zabudovaný mikrofon i reproduktor) nebo čtení SMS. Dále upozorňují na příchozí e-mail a na dálku dokážou „prozvonit“ ztracený telefon. Náramek hodinek je vybaven fotoaparátem pro vytváření jednoduchých momentek a jako doplňková funkce v základním vybavení je zařazen funkční krokoměr.

Do hodinek lze stahovat nejrůznější aplikace, které rozšiřují jejich funkčnost, operačním systémem je totiž Android. Lze například stáhnout aplikaci pro upozornění na zasílání aktualizací z Facebooku a další zajímavosti.

Cena od 7 500 korun.

www.samsung.com/cz/Úvodní foto: © IDG CZKomentáře