Huawei P8

Excellent |

Získal ocenění HD World Excellent za výkonný, elegantní smartphone s unikátním fotoaparátem a skvělou cenou

HD World Excellent

Ocenění pro nejlepší výrobky spotřební elektroniky a ICT techniky

Smyslem ocenění "HD World Exellent" je upozornit a vyzdvihnout zajímavé produkty v oboru high-end elektroniky a ICT techniky. Při hodnocení produktů bude kladen důraz především na pozitivní odlišnost od konkurence a na přínosy pro zákazníka. Ocenění tak mohou získat jak celkově inovativní produkty, tak i produkty se zajímavým funkčním zdokonalením, výrazně zjednodušeným ovládáním nebo třeba s výjimečně příznivou cenou.


Aktuálně

Produkty k ocenění lze přihlásit do uzávěrky každého tištěného vydání, v němž případně budou i medializovány.

Uzávěrka aktuálního kola pro rok 2015 je 27. květen.

Medializace

Oceněné produkty, které ponesou označení HD World Excellent budou prezentovány v rámci časopisu HD World v rozsahu 1/2 tiskové strany, a to názvem, přihlašující       firmou, zaslaným obrázkem (foto, screenshot, logo produktu), základním popisem a souhrnem      výjimečných vlastností. Roněž budou prezentovány na webu HD Worldu (o stejném rozsahu jako v tištěném čísle) a budou mít právo používat na všech souvisejících materiálech logo HD World Excellent 2015.


Přihlášku opatřenou podpisem a razítkem společnosti posílejte prosím elektronicky na adresu excellent@idg.cz a zároveň faxem na č. 257 088 174 nebo poštou na adresu IDG Czech Republic, a.s., Seydlerova 2451, Praha 5, 158 00.

Huawei P8

Hledáte špičkový smartphone za dostupnou cenu a také chcete pořizovat skvělé fotografie? Pak bychom vám doporučili Huawei P8. Výkonově postačí nejen pro pracovní či osobní komunikaci, ale i pro hraní her a užívání náročnějších aplikací. A k tomu disponuje kvalitním fotoaparátem. To vše v dokonalém designu o šířce pouze 6,4 mm.

 

 

Fotoaparát nabízí rozlišení 13 Mpx a technologii optické stabilizace obrazu, takže dovede potlačovat chvění fotoaparátu, což zaručuje vždy ostré snímky. Navíc v P8 je vůbec poprvé použitý čtyřbarevný RGBW snímač, který při snímání scén s vysokým kontrastem zvyšuje jas až o 32 % a za slabého osvětlení jej snižuje až o 78 %. Díky funkci dlouhé uzávěrky u fotoaparátu mohou uživatelé malovat fotky světlem.


O hladký chod telefonu se starají osmijádrový 64bitový procesor Kirin 930, a také 3GB operační paměti systém Android 5.0 Lollipop.


Chroničtí zapomnětlivci uvítají u nového telefonu funkci „vyhledat telefon hlasem“. Ta na zavolání přivolá odložený smartphone, který odpoví přes reproduktor. V případě zájmu je také možné proměnit kovový zadní kryt během několika sekund pomocí volitelného E-ink displeje na elektronickou knihu. 

Cena 12 990 korun
www.huaweidevice.czÚvodní foto: IDGKomentáře