Inteligentní hodinky Garmin vívofit

Excellent |

Získal ocenění HD World Excellent 2014 za inovaci v oblasti nositelné elektroniky.

HD World Excellent

Ocenění pro nejlepší výrobky spotřební elektroniky a ICT techniky

Smyslem ocenění "HD World Exellent" je upozornit a vyzdvihnout zajímavé produkty v oboru high-end elektroniky a ICT techniky. Při hodnocení produktů bude kladen důraz především na pozitivní odlišnost od konkurence a na přínosy pro zákazníka. Ocenění tak mohou získat jak celkově inovativní produkty, tak i produkty se zajímavým funkčním zdokonalením, výrazně zjednodušeným ovládáním nebo třeba s výjimečně příznivou cenou.


Aktuálně

Produkty k ocenění lze přihlásit do uzávěrky každého tištěného vydání, v němž případně budou i medializovány.

Uzávěrka aktuálního kola pro rok 2015 je 27. květen.

Medializace

Oceněné produkty, které ponesou označení HD World Excellent budou prezentovány v rámci časopisu HD World v rozsahu 1/2 tiskové strany, a to názvem, přihlašující       firmou, zaslaným obrázkem (foto, screenshot, logo produktu), základním popisem a souhrnem      výjimečných vlastností. Roněž budou prezentovány na webu HD Worldu (o stejném rozsahu jako v tištěném čísle) a budou mít právo používat na všech souvisejících materiálech logo HD World Excellent 2015.


Přihlášku opatřenou podpisem a razítkem společnosti posílejte prosím elektronicky na adresu excellent@idg.cz a zároveň faxem na č. 257 088 174 nebo poštou na adresu IDG Czech Republic, a.s., Seydlerova 2451, Praha 5, 158 00.

Inteligentní hodinky Garmin vívofit

Málokdo zatím stvořil skutečně praktický kousek nositelné elektroniky, který najde upotřebení v běžném životě. Přístroj Garmin vívofit ale takový je. Ve své podstatě jsou to inteligentní hodiny ve výměnném náramku, které suplují roli sporttesteru.

Kromě toho, že poměrně dobře vypadají, ukazují čas, dovedou měřit počet ušlých kroků. Zatímco krokoměr si člověk občas zapomene vzít, Vívofit si připnete na ruku a prostě jej nesundáte.

Garmin vívofit

Kromě toho přijímá signál ANT+ z měřičů pulzu při sportovním výkonu. A protože hodinky jsou opravdu lehoučké a poměrně malé, nijak při sportovním výkonu nepřekážejí, na rozdíl třeba od mobilního telefonu. Tep si tak můžete měřit opravdu při libovolné extrémní aktivitě (i podvodní, protože jsou vodotěsné do 50 metrů). Dokonce vás i zvukem upozorní, že sedíte dlouho u počítače a je potřeba vyvinout trochu fyzické aktivity.

Navíc Vívofit přes Bluetooth komunikuje s mobilním telefonem, který zase můžete synchronizovat s webovým portálem. Máte tak dlouhodobý přehled o sportovních aktivitách, baterie v hodinkách totiž vydrží jeden rok.

Cena od 2 990 korun.

www.garmin.cz

 Úvodní foto: IDGKomentáře