LED monitor BenQ BL3200PT

Excellent |

Získal ocenění HD World Excellent 2014 za LED monitor s velmi vysokým rozlišením.

HD World Excellent

Ocenění pro nejlepší výrobky spotřební elektroniky a ICT techniky

Smyslem ocenění "HD World Exellent" je upozornit a vyzdvihnout zajímavé produkty v oboru high-end elektroniky a ICT techniky. Při hodnocení produktů bude kladen důraz především na pozitivní odlišnost od konkurence a na přínosy pro zákazníka. Ocenění tak mohou získat jak celkově inovativní produkty, tak i produkty se zajímavým funkčním zdokonalením, výrazně zjednodušeným ovládáním nebo třeba s výjimečně příznivou cenou.


Aktuálně

Produkty k ocenění lze přihlásit do uzávěrky každého tištěného vydání, v němž případně budou i medializovány.

Uzávěrka aktuálního kola pro rok 2015 je 27. květen.

Medializace

Oceněné produkty, které ponesou označení HD World Excellent budou prezentovány v rámci časopisu HD World v rozsahu 1/2 tiskové strany, a to názvem, přihlašující       firmou, zaslaným obrázkem (foto, screenshot, logo produktu), základním popisem a souhrnem      výjimečných vlastností. Roněž budou prezentovány na webu HD Worldu (o stejném rozsahu jako v tištěném čísle) a budou mít právo používat na všech souvisejících materiálech logo HD World Excellent 2015.


Přihlášku opatřenou podpisem a razítkem společnosti posílejte prosím elektronicky na adresu excellent@idg.cz a zároveň faxem na č. 257 088 174 nebo poštou na adresu IDG Czech Republic, a.s., Seydlerova 2451, Praha 5, 158 00.

LED monitor BenQ BL3200PT

Počítačový monitor s LED podsvícením BenQ BL3200PT s úhlopříčkou 32´´ a WQHD rozlišením 2560 x 1440 obrazových bodů nabízí o 77 procent více pracovního prostoru než konvenční Full HD monitory. Displej je osazen panelem typu VA s nativním kontrastním poměrem 3 000 : 1, garantujícím oproti panelům typu TN či IPS dokonalé podání černé barvy, což ocení například milovníci filmů.

Z hlediska zdraví ocení majitelé nového monitoru integrovanou nejnovější generaci technologie pro ochranu očí Eye-Care, rozšířenou o funkci pro redukci vyzařování škodlivého modrého světla Low Blue Light a Flicker-free, která eliminuje blikání na pozadí. Kromě toho automatický Sensor Eye-Protect podporuje vizuální komfort díky automatickému nastavení jasu obrazovky na okolní světlo.

LED monitor BenQ BL3200PT

Displej má velmi vysoký 178° pozorovací úhel horizontálně i vertikálně, což umožňuje šikmý pohled na obraz bez ztráty kvality. Monitor lze výškově nastavit o 150 mm a naklonit nebo otočit na výšku, čímž umožňuje optimální nastavení a zobrazení podle individuálních potřeb.

Dva integrované 5W reproduktory, HDMI a dva ultrarychlé USB 3.0 porty i čtečka SD karet poskytují vysokou flexibilitu.

A kromě toho všeho – displej dobře vypadá.

Cena od 15 000 korun

www.benq.cz

 Úvodní foto: IDGVyšlo v HD World 2/2014
Časopis lze koupit se slevou 20 %

Komentáře