MASTER & DYNAMIC MH-40

Excellent |

Získal ocenění HD World Excellent 2015 za vynikající hudební zážitek

HD World Excellent

Ocenění pro nejlepší výrobky spotřební elektroniky a ICT techniky

Smyslem ocenění "HD World Exellent" je upozornit a vyzdvihnout zajímavé produkty v oboru high-end elektroniky a ICT techniky. Při hodnocení produktů bude kladen důraz především na pozitivní odlišnost od konkurence a na přínosy pro zákazníka. Ocenění tak mohou získat jak celkově inovativní produkty, tak i produkty se zajímavým funkčním zdokonalením, výrazně zjednodušeným ovládáním nebo třeba s výjimečně příznivou cenou.


Aktuálně

Produkty k ocenění lze přihlásit do uzávěrky každého tištěného vydání, v němž případně budou i medializovány.

Uzávěrka aktuálního kola pro rok 2015 je 27. květen.

Medializace

Oceněné produkty, které ponesou označení HD World Excellent budou prezentovány v rámci časopisu HD World v rozsahu 1/2 tiskové strany, a to názvem, přihlašující       firmou, zaslaným obrázkem (foto, screenshot, logo produktu), základním popisem a souhrnem      výjimečných vlastností. Roněž budou prezentovány na webu HD Worldu (o stejném rozsahu jako v tištěném čísle) a budou mít právo používat na všech souvisejících materiálech logo HD World Excellent 2015.


Přihlášku opatřenou podpisem a razítkem společnosti posílejte prosím elektronicky na adresu excellent@idg.cz a zároveň faxem na č. 257 088 174 nebo poštou na adresu IDG Czech Republic, a.s., Seydlerova 2451, Praha 5, 158 00.

MASTER & DYNAMIC MH-40

Sluchátka na uši Master & Dynamic MH40 kombinují povedený design, v ybrané materiály (kovaný hliník, nerezová ocel, jehněčí a hovězí kůže) a prvotřídní zvuk. Zkrátka jsou to sluchátka, která na v ás nikdo nepřehlédne. Zaujmou však nejen vzhledem, ale i zvukem.


Vysokovýkonné 45mm budič e vyrobené z  neodymu jsou speciálně v yladěné, aby poskytovaly plný, bohatý zvuk, který se hodí ke všem žánrům. Konektor je potažený zlatem.Navíc jsou sluchátka vybavena vstupními konektory na obou uších, takže můžete sdílet hudbu s dalšími posluchači. Dokonce je lze sériově připojit k  dalším sluchátkům, a zapojit se tak do konferenčního hovoru.

 


V balení jsou kromě klasického kabelu i kožená transportní krabička a plátěné pouzdro. Za příplatek je možné ke standardnímu kabelu dokoupit i  jeden s  mikrofonem pro používání s mobilním telefonem. Sluchátka mají tlačítko pro okamžité ztlumení zvuku, jsou 32ohmová, váží 360 gramů.

 

Cena se pohybuje kolem 10 000 korun
www.hifi -guide.czÚvodní foto: IDGKomentáře