Mediální server Synology DS214play

Excellent |

Získal ocenění HD World Excellent 2013 za intuitivní zařízení pro domácí archivaci dat.

HD World Excellent

Ocenění pro nejlepší výrobky spotřební elektroniky a ICT techniky

Smyslem ocenění "HD World Exellent" je upozornit a vyzdvihnout zajímavé produkty v oboru high-end elektroniky a ICT techniky. Při hodnocení produktů bude kladen důraz především na pozitivní odlišnost od konkurence a na přínosy pro zákazníka. Ocenění tak mohou získat jak celkově inovativní produkty, tak i produkty se zajímavým funkčním zdokonalením, výrazně zjednodušeným ovládáním nebo třeba s výjimečně příznivou cenou.


Aktuálně

Produkty k ocenění lze přihlásit do uzávěrky každého tištěného vydání, v němž případně budou i medializovány.

Uzávěrka aktuálního kola pro rok 2015 je 27. květen.

Medializace

Oceněné produkty, které ponesou označení HD World Excellent budou prezentovány v rámci časopisu HD World v rozsahu 1/2 tiskové strany, a to názvem, přihlašující       firmou, zaslaným obrázkem (foto, screenshot, logo produktu), základním popisem a souhrnem      výjimečných vlastností. Roněž budou prezentovány na webu HD Worldu (o stejném rozsahu jako v tištěném čísle) a budou mít právo používat na všech souvisejících materiálech logo HD World Excellent 2015.


Přihlášku opatřenou podpisem a razítkem společnosti posílejte prosím elektronicky na adresu excellent@idg.cz a zároveň faxem na č. 257 088 174 nebo poštou na adresu IDG Czech Republic, a.s., Seydlerova 2451, Praha 5, 158 00.

Mediální server Synology DS214play

S uschováváním dat je to v domácích podmínkách vždycky složité. Máme jich přece jen plno – fotografie, filmy, domácí videa. Paměťové karty jsou nedostatečné, přenosné disky nepraktické a problematika pevných disků a jejich propojování do raidových polí nejsou pro každého.

Východiskem mohou být all-in-one diskové servery, které vyřeší všechny problémy samy. Koupíte si jen přístroj, zapojíte do sítě, zapnete a už se o nic nestaráte. Pak si jen z notebooků, televizorů nebo mobilů ukládáte nebo pouštíte data z těchto NAS zařízení. Bez zvláštních technických znalostí.

Synology DS214play

Redakci HD Worldu se letos nejvíce líbil NAS Synology DS214play, což je mediální server, který bezchybně obslouží potřeby celé rodiny. Uložíte na něj bezpočet filmů, jež vám pak pustí v lepší kvalitě, spoustu fotografií nebo hudby, kterou budete moci libovolně streamovat. Pohodlnému ovládání přispěly i aplikace pro mobilní telefony.

Na Synology DS214play nás zaujaly zejména jeho snadná instalace, správa obsahu a tichý a úsporný provoz.

Cena od 8800 korun.

www.synology.comwww.kobe.czÚvodní foto: © IDG CZKomentáře