NAS server Synology DS115j

Excellent |

Získal ocenění HD World Excellent za levné a výkonné úložiště dat.

HD World Excellent

Ocenění pro nejlepší výrobky spotřební elektroniky a ICT techniky

Smyslem ocenění "HD World Exellent" je upozornit a vyzdvihnout zajímavé produkty v oboru high-end elektroniky a ICT techniky. Při hodnocení produktů bude kladen důraz především na pozitivní odlišnost od konkurence a na přínosy pro zákazníka. Ocenění tak mohou získat jak celkově inovativní produkty, tak i produkty se zajímavým funkčním zdokonalením, výrazně zjednodušeným ovládáním nebo třeba s výjimečně příznivou cenou.


Aktuálně

Produkty k ocenění lze přihlásit do uzávěrky každého tištěného vydání, v němž případně budou i medializovány.

Uzávěrka aktuálního kola pro rok 2015 je 27. květen.

Medializace

Oceněné produkty, které ponesou označení HD World Excellent budou prezentovány v rámci časopisu HD World v rozsahu 1/2 tiskové strany, a to názvem, přihlašující       firmou, zaslaným obrázkem (foto, screenshot, logo produktu), základním popisem a souhrnem      výjimečných vlastností. Roněž budou prezentovány na webu HD Worldu (o stejném rozsahu jako v tištěném čísle) a budou mít právo používat na všech souvisejících materiálech logo HD World Excellent 2015.


Přihlášku opatřenou podpisem a razítkem společnosti posílejte prosím elektronicky na adresu excellent@idg.cz a zároveň faxem na č. 257 088 174 nebo poštou na adresu IDG Czech Republic, a.s., Seydlerova 2451, Praha 5, 158 00.

NAS server Synology DS115j

Jednošachtový NAS server Synology DS115j je vhodný především pro ukládání multimediálního obsahu v domácnostech. Za tímto účelem jej lze osadit až 6TB pevným diskem, popřípadě k němu připojit další disky prostřednictvím dvou USB 2.0 portů.

Na Synology DS115j je unikátní především jeho poměr ceny a výkonu, jelikož jde o první NAS server tohoto prestižního výrobce s cenou hluboko pod 3 000 Kč.

Zároveň se ale nijak nešetřilo na hardwaru, takže toto zařízení nejnižší cenové kategorie dosahuje vysoké přenosové rychlosti při čtení i zápisu dat. Konkrétně cca 100/60 MB/s, což by byl velmi dobrý výsledek i pro výrazně dražší NAS.

Synology DS115j

Úložiště DS115j pohání vyspělý operační systém Disk- Station Manager, který ve své nejnovější verzi 5.1 přináší naprosto unikátní funkce pro práci s multimédii v domácí síti i jejich sdílení po internetu. Pro přístup k fotografiím, hudbě, videím i dokumentům uloženým na DS115j můžete použít i celou škálu mobilních aplikací dostupných pro platformy Android, iOS a Windows Phone.

Díky cloudové službě QuickConnect lze k NAS serveru snadno přistupovat i prostřednictvím internetu.

Cena: 2 530 Kč

www.synology.czÚvodní foto: IDGKomentáře