OPTOMA HD28DSE

Excellent |

Získal ocenění HD World Excellent 2015 za špičkový obraz

HD World Excellent

Ocenění pro nejlepší výrobky spotřební elektroniky a ICT techniky

Smyslem ocenění "HD World Exellent" je upozornit a vyzdvihnout zajímavé produkty v oboru high-end elektroniky a ICT techniky. Při hodnocení produktů bude kladen důraz především na pozitivní odlišnost od konkurence a na přínosy pro zákazníka. Ocenění tak mohou získat jak celkově inovativní produkty, tak i produkty se zajímavým funkčním zdokonalením, výrazně zjednodušeným ovládáním nebo třeba s výjimečně příznivou cenou.


Aktuálně

Produkty k ocenění lze přihlásit do uzávěrky každého tištěného vydání, v němž případně budou i medializovány.

Uzávěrka aktuálního kola pro rok 2015 je 27. květen.

Medializace

Oceněné produkty, které ponesou označení HD World Excellent budou prezentovány v rámci časopisu HD World v rozsahu 1/2 tiskové strany, a to názvem, přihlašující       firmou, zaslaným obrázkem (foto, screenshot, logo produktu), základním popisem a souhrnem      výjimečných vlastností. Roněž budou prezentovány na webu HD Worldu (o stejném rozsahu jako v tištěném čísle) a budou mít právo používat na všech souvisejících materiálech logo HD World Excellent 2015.


Přihlášku opatřenou podpisem a razítkem společnosti posílejte prosím elektronicky na adresu excellent@idg.cz a zároveň faxem na č. 257 088 174 nebo poštou na adresu IDG Czech Republic, a.s., Seydlerova 2451, Praha 5, 158 00.

OPTOMA HD28DSE

Projektor Optoma HD28DSE je první projektor, který používá Darbee Visual Presence technologii pro zlepšení ostrosti obrazu a brilantní podání barev. Projektor disponuje svítivostí 3 000 lumenů, kontrastem 30 000 : 1 a plnou podporou 3D projekce ve Full HD rozlišení (1 920 × 1 080).


Implementovaná technologie pro zlepšení obrazu Darbee Visual Presence používá neurobiologické algoritmy pro zvýraznění detailů a hloubky v pleťových tónech, povrchů a reflexních ploch, zatímco filtr pro potlačení šumu vytváří dokonale čistý obraz. Výsledkem je špičkové zobrazení Blu-ray filmů, HDTV vysílání nebo videoher.
HD28DSE kombinuje vysoký kontrast, nezbytný pro dosažení jemných detailů ve tmavých scénách, a  zároveň vysoký jas pro živý a přirozený obraz, který ocení nejen milovníci filmů, ale i  fanoušci sportovních přenosů a  akční hráči her ve 2D nebo 3D.

 


K tomu všemu nabízí Optoma připojení pro bezdrátové streamování obsahu z  mobilního telefonu, tabletu nebo PC, 2× HDMI vstupy s podporou MHL, horizontální a vertikální korekci lichoběžníku a  životnost lampy až osm tisíc hodin.

 

Cena kolem 24 000 korun
www.optoma.euÚvodní foto: IDGKomentáře