Profesionální fotoaparát Olympus OM-D E-M1

Excellent |

Získal ocenění HD World Excellent za odolné tělo s kompaktními rozměry a nízkou hmotností.

HD World Excellent

Ocenění pro nejlepší výrobky spotřební elektroniky a ICT techniky

Smyslem ocenění "HD World Exellent" je upozornit a vyzdvihnout zajímavé produkty v oboru high-end elektroniky a ICT techniky. Při hodnocení produktů bude kladen důraz především na pozitivní odlišnost od konkurence a na přínosy pro zákazníka. Ocenění tak mohou získat jak celkově inovativní produkty, tak i produkty se zajímavým funkčním zdokonalením, výrazně zjednodušeným ovládáním nebo třeba s výjimečně příznivou cenou.


Aktuálně

Produkty k ocenění lze přihlásit do uzávěrky každého tištěného vydání, v němž případně budou i medializovány.

Uzávěrka aktuálního kola pro rok 2015 je 27. květen.

Medializace

Oceněné produkty, které ponesou označení HD World Excellent budou prezentovány v rámci časopisu HD World v rozsahu 1/2 tiskové strany, a to názvem, přihlašující       firmou, zaslaným obrázkem (foto, screenshot, logo produktu), základním popisem a souhrnem      výjimečných vlastností. Roněž budou prezentovány na webu HD Worldu (o stejném rozsahu jako v tištěném čísle) a budou mít právo používat na všech souvisejících materiálech logo HD World Excellent 2015.


Přihlášku opatřenou podpisem a razítkem společnosti posílejte prosím elektronicky na adresu excellent@idg.cz a zároveň faxem na č. 257 088 174 nebo poštou na adresu IDG Czech Republic, a.s., Seydlerova 2451, Praha 5, 158 00.

Profesionální fotoaparát Olympus OM-D E-M1

Profesionální fotoaparát s výměnnými objektivy Olympus OM-D E-M1 je vlajkovou lodí řady OM-D. Alternativa jakékoli APS-C digitální zrcadlovky ve velmi kompaktním těle dokáže fungovat i za velmi náročných povětrnostních podmínek. Hořčíkovému tělu fotoaparátu s hmotností 497 gramů nevadí déšť, prach ani mráz. I díky tomu se Olympus OM-D E-M1 hodí prakticky ke všem fotografickým žánrům včetně extrémních.

Olympus OM-D E-M1

Nejen profesionální fotografové ocení unikátní pětiosý elektromagnetický stabilizátor, superrychlé zaostřování FAST AF, velký obrazový snímač, výměnné objektivy, dálkové Wi-Fi ovládání fotoaparátu mobilem, přímé propojení přístroje s počítačem (s možností kompletního ovládání), hledáček s vysokým rozlišením a zorným polem větším než u Full framových zrcadlovek, i výklopný dotykový displej s více než milionem pixelů.

Na těle fotoaparátu se nachází osm tlačítek s možností uživatelského přiřazení funkcí. V nabídce jsou všechny známé expoziční režimy – od plně manuálních přes poloautomatické až po řadu automatických, kam patří i umělecké filtry, scénické režimy nebo fotokoláže.

Cena: 35 999 Kč

www.olympus.czÚvodní foto: IDGKomentáře