Projektor Epson EH-TW5200

Excellent |

Získal ocenění HD World Excellent 2014 za cenově dostupný a kvalitní projektor.

HD World Excellent

Ocenění pro nejlepší výrobky spotřební elektroniky a ICT techniky

Smyslem ocenění "HD World Exellent" je upozornit a vyzdvihnout zajímavé produkty v oboru high-end elektroniky a ICT techniky. Při hodnocení produktů bude kladen důraz především na pozitivní odlišnost od konkurence a na přínosy pro zákazníka. Ocenění tak mohou získat jak celkově inovativní produkty, tak i produkty se zajímavým funkčním zdokonalením, výrazně zjednodušeným ovládáním nebo třeba s výjimečně příznivou cenou.


Aktuálně

Produkty k ocenění lze přihlásit do uzávěrky každého tištěného vydání, v němž případně budou i medializovány.

Uzávěrka aktuálního kola pro rok 2015 je 27. květen.

Medializace

Oceněné produkty, které ponesou označení HD World Excellent budou prezentovány v rámci časopisu HD World v rozsahu 1/2 tiskové strany, a to názvem, přihlašující       firmou, zaslaným obrázkem (foto, screenshot, logo produktu), základním popisem a souhrnem      výjimečných vlastností. Roněž budou prezentovány na webu HD Worldu (o stejném rozsahu jako v tištěném čísle) a budou mít právo používat na všech souvisejících materiálech logo HD World Excellent 2015.


Přihlášku opatřenou podpisem a razítkem společnosti posílejte prosím elektronicky na adresu excellent@idg.cz a zároveň faxem na č. 257 088 174 nebo poštou na adresu IDG Czech Republic, a.s., Seydlerova 2451, Praha 5, 158 00.

Projektor Epson EH-TW5200

Projektory nemusí mí jen profesionální použití, ale jsou v cenově dostupných relacích a vysoké kvalitě přístupné domácnostem. Takový je alespoň projektor Epson EH-TW7200, který za velmi sympatickou cenu nabízí 3D projekci a umožňuje hrát 2D a 3D hry v rozlišení Full HD.  Projektor zvládá promítat obraz s poměrem stran 16:9 již od 0,9 metru vzdálenosti v obrazu o velikosti 34"–328". Hodí se tedy i do menších prostor. Přístroj je vybaven technologií Epson 3LCD, která poskytuje vysokou kvalitu promítaného obrazu díky stejně vysokému bílému i barevnému světelnému výstupu.

Projektor Epson EH-TW5200

Díky portu HDMI s funkcí MHL můžete ovládat hudbu nebo videa a fotografie dokonce přímo ze smartphonu nebo tabletu. Pomocí různých barevných režimů a automatické optimalizaci barev není nutné složité upravování a nastavování přístroje.

Použitá 200W lampa vydrží svítit až 6 000 hodin v eko režimu a 5 000 hodin v normálním režimu. Záruka na lampu je tři roky. Součástí projektoru jsou i dva 2W stereoreproduktory.

Cena od 19 990 Kč.

www.epson.cz

 Úvodní foto: IDGVyšlo v HD World 2/2014
Časopis lze koupit se slevou 20 %

Komentáře