Projektor Epson EH-TW7200

Excellent |

Získal ocenění HD World Excellent 2014 za unikátní inovaci v oblasti obrazových technologií.

HD World Excellent

Ocenění pro nejlepší výrobky spotřební elektroniky a ICT techniky

Smyslem ocenění "HD World Exellent" je upozornit a vyzdvihnout zajímavé produkty v oboru high-end elektroniky a ICT techniky. Při hodnocení produktů bude kladen důraz především na pozitivní odlišnost od konkurence a na přínosy pro zákazníka. Ocenění tak mohou získat jak celkově inovativní produkty, tak i produkty se zajímavým funkčním zdokonalením, výrazně zjednodušeným ovládáním nebo třeba s výjimečně příznivou cenou.


Aktuálně

Produkty k ocenění lze přihlásit do uzávěrky každého tištěného vydání, v němž případně budou i medializovány.

Uzávěrka aktuálního kola pro rok 2015 je 27. květen.

Medializace

Oceněné produkty, které ponesou označení HD World Excellent budou prezentovány v rámci časopisu HD World v rozsahu 1/2 tiskové strany, a to názvem, přihlašující       firmou, zaslaným obrázkem (foto, screenshot, logo produktu), základním popisem a souhrnem      výjimečných vlastností. Roněž budou prezentovány na webu HD Worldu (o stejném rozsahu jako v tištěném čísle) a budou mít právo používat na všech souvisejících materiálech logo HD World Excellent 2015.


Přihlášku opatřenou podpisem a razítkem společnosti posílejte prosím elektronicky na adresu excellent@idg.cz a zároveň faxem na č. 257 088 174 nebo poštou na adresu IDG Czech Republic, a.s., Seydlerova 2451, Praha 5, 158 00.

Projektor Epson EH-TW7200

Projektor Epson EH-TW7200 s technologií 3LCD Full HD nabízí stejný světelný výkon jak v bílé, tak i ostatních barvách o svítivosti dva tisíce lumenů. I díky vysokému kontrastu 120.000 : 1 tak přináší krásné a živé barvy do domácností, klubů nebo vzdělávacích prostor. Při profesionálních projekcích oceníte možnost připojení dvou zdrojů HDMI a projekci obou obrazů současně.

Zobrazení je Full HD 1 080 řádků a umožňuje ruční korekci lichoběžníkového zkreslení úhlu +/–30 stupňů.

Projektor Epson EH-TW7200

Součástí prodejního balení jsou jedny RF 3D brýle, protože projektor zvládá promítat nejen 2D, ale i 3D obraz. Projektor umí do třetí dimenze převést i původní 2D záznam. Oceníte také řadu doprovodných funkcí, které vylepšují ovládání projektu a zážitek z promítání.

V obývacích pokojích oceníte také velmi tichý chod projektoru, který má tříletou záruku na lampu.

Cena od 55 000 korun.

www.epson.czÚvodní foto: IDGVyšlo v HD World 2/2014
Časopis lze koupit se slevou 20 %

Komentáře