Projektor Optoma GT1080

Excellent |

Získal ocenění HD World Excellent za obří obraz při velmi krátké vzdálenosti.

HD World Excellent

Ocenění pro nejlepší výrobky spotřební elektroniky a ICT techniky

Smyslem ocenění "HD World Exellent" je upozornit a vyzdvihnout zajímavé produkty v oboru high-end elektroniky a ICT techniky. Při hodnocení produktů bude kladen důraz především na pozitivní odlišnost od konkurence a na přínosy pro zákazníka. Ocenění tak mohou získat jak celkově inovativní produkty, tak i produkty se zajímavým funkčním zdokonalením, výrazně zjednodušeným ovládáním nebo třeba s výjimečně příznivou cenou.


Aktuálně

Produkty k ocenění lze přihlásit do uzávěrky každého tištěného vydání, v němž případně budou i medializovány.

Uzávěrka aktuálního kola pro rok 2015 je 27. květen.

Medializace

Oceněné produkty, které ponesou označení HD World Excellent budou prezentovány v rámci časopisu HD World v rozsahu 1/2 tiskové strany, a to názvem, přihlašující       firmou, zaslaným obrázkem (foto, screenshot, logo produktu), základním popisem a souhrnem      výjimečných vlastností. Roněž budou prezentovány na webu HD Worldu (o stejném rozsahu jako v tištěném čísle) a budou mít právo používat na všech souvisejících materiálech logo HD World Excellent 2015.


Přihlášku opatřenou podpisem a razítkem společnosti posílejte prosím elektronicky na adresu excellent@idg.cz a zároveň faxem na č. 257 088 174 nebo poštou na adresu IDG Czech Republic, a.s., Seydlerova 2451, Praha 5, 158 00.

Projektor Optoma GT1080

Projektor Optoma GT1080 dokáže už ze vzdálenosti o málo kratší než jeden metr vytvořit obrovský obraz o úhlopříčce až 100 palců. S jasem 2 800 ANSI lumenů a kontrastním poměrem 25 000 : 1 umí tento projektor s podporou 3D a Full HD rozlišení (1 920 × 1 080 bodů) vykreslit obraz s jasnými a živými barvami i v místnostech, které nelze dokonale zatemnit.

Vysoký jas projektoru je ideální pro hraní akčních her nebo sledování televizních pořadů, živých sportovních přenosů a filmů. O ozvučení se přitom postarají vestavěné reproduktory s výkonem 10 wattů.

Optoma GT1080

Projektor je osazen dvěma HDMI vstupy kompatibilními s MHL, což umožňuje i připojení smartphonů a tabletů. GT1080 tak může snadno sloužit i pro promítání fotek a videí pořízených kamerou smartphonu nebo jako obří displej pro hraní mobilních her.

Pro maximální požitek z her je projektor vybaven i funkcí „Herní mód“, která zajistí minimalizaci jeho odezvy při vykreslování rychlých akčních sekvencí. Díky kombinaci krátké projekční vzdálenosti a vlastnosti opravdového Home Cinema projektoru hledá Optoma GT1080 na trhu jen těžko konkurenci.

Cena: 20 990 Kč

www.optoma.euÚvodní foto: IDGKomentáře