Projektor Optoma HD141X

Excellent |

získal ocenění HD World Excellent za skvělé obrazové vlastnosti

HD World Excellent

Ocenění pro nejlepší výrobky spotřební elektroniky a ICT techniky

Smyslem ocenění "HD World Exellent" je upozornit a vyzdvihnout zajímavé produkty v oboru high-end elektroniky a ICT techniky. Při hodnocení produktů bude kladen důraz především na pozitivní odlišnost od konkurence a na přínosy pro zákazníka. Ocenění tak mohou získat jak celkově inovativní produkty, tak i produkty se zajímavým funkčním zdokonalením, výrazně zjednodušeným ovládáním nebo třeba s výjimečně příznivou cenou.


Aktuálně

Produkty k ocenění lze přihlásit do uzávěrky každého tištěného vydání, v němž případně budou i medializovány.

Uzávěrka aktuálního kola pro rok 2015 je 27. květen.

Medializace

Oceněné produkty, které ponesou označení HD World Excellent budou prezentovány v rámci časopisu HD World v rozsahu 1/2 tiskové strany, a to názvem, přihlašující       firmou, zaslaným obrázkem (foto, screenshot, logo produktu), základním popisem a souhrnem      výjimečných vlastností. Roněž budou prezentovány na webu HD Worldu (o stejném rozsahu jako v tištěném čísle) a budou mít právo používat na všech souvisejících materiálech logo HD World Excellent 2015.


Přihlášku opatřenou podpisem a razítkem společnosti posílejte prosím elektronicky na adresu excellent@idg.cz a zároveň faxem na č. 257 088 174 nebo poštou na adresu IDG Czech Republic, a.s., Seydlerova 2451, Praha 5, 158 00.

Projektor Optoma HD141X

Hledáte-li 3D projektor s Full HD rozlišením pro domácí zábavu. který by posloužil pro sledování filmů a seriálů, živých sportovních přenosů anebo hraní akčních her - ve vysoké kvalité a na velké ploše - vyzkoušejte nový projektor Optoma HD141X. V lehkém, subtilním těle totiž kombinuje skvělé obrazové vlastnosti, především pak jasné a živé podání barev, jak v 2D, tak 3D formátu.

Nový projektor HD141X je nástupcem nejprodávanějšího FullHD homecinema projektoru Optoma HD131Xe, firma ho představila letos na podzim. Tento inovovaný model nabízí ještě vyšší obrazovou kvalitu a přináší tak ohromující 2D i 3D obraz i do domácností. Základem každé kvalitní projekce je obraz. Model HD141X je vyroben DLP technologií, která je postavená na principu odrazu světla. Zásluhou několika technologií podává vysoký kontrast a rozličné tóny barev jakékoli sytosti.

 

Potvrzuje to i řeč čísel: jas 3000 ANSI a kontrastní poměr 23000:1 v kombinaci s technologii Brilliant Colour a DynamicBlack vytváří živé a přirozené barvy, hluboké detaily ve tmavých scénách, ale zároveň poskytuje i perfektní ostrost obrazu. Zajímavého zlepšení se dočkala také konektivita, projektor získal dva HDMI vstupy kompatibilní s MHL, které umožní - po připojení chytrého telefonu, nebo tabletu - proměnit HD141X ve smart display.

 

Opravdu velká plocha obrazu, kterou HD141X nabízí, má velké kouzlo nejen při sledování filmů (ideální je využití Blu-ray přehrávače), ale také pro hraní. Po propojení projektoru s herní konzolí, či počítačem, přecházejí herní zážitky na zcela novou úroveň. V rámci tzv. game módu se ostrost obrazu, blesková odezva i živé barvy se postarají o skvělé zrakové vjemy při hraní her. 

 Úvodní foto: IDG
Související články
Komentáře