SAMSUNG GEAR S2 CLASSIC

Excellent |

Získal ocenění HD World Excellent 2015 za nejlepší chytré hodinky současnosti

HD World Excellent

Ocenění pro nejlepší výrobky spotřební elektroniky a ICT techniky

Smyslem ocenění "HD World Exellent" je upozornit a vyzdvihnout zajímavé produkty v oboru high-end elektroniky a ICT techniky. Při hodnocení produktů bude kladen důraz především na pozitivní odlišnost od konkurence a na přínosy pro zákazníka. Ocenění tak mohou získat jak celkově inovativní produkty, tak i produkty se zajímavým funkčním zdokonalením, výrazně zjednodušeným ovládáním nebo třeba s výjimečně příznivou cenou.


Aktuálně

Produkty k ocenění lze přihlásit do uzávěrky každého tištěného vydání, v němž případně budou i medializovány.

Uzávěrka aktuálního kola pro rok 2015 je 27. květen.

Medializace

Oceněné produkty, které ponesou označení HD World Excellent budou prezentovány v rámci časopisu HD World v rozsahu 1/2 tiskové strany, a to názvem, přihlašující       firmou, zaslaným obrázkem (foto, screenshot, logo produktu), základním popisem a souhrnem      výjimečných vlastností. Roněž budou prezentovány na webu HD Worldu (o stejném rozsahu jako v tištěném čísle) a budou mít právo používat na všech souvisejících materiálech logo HD World Excellent 2015.


Přihlášku opatřenou podpisem a razítkem společnosti posílejte prosím elektronicky na adresu excellent@idg.cz a zároveň faxem na č. 257 088 174 nebo poštou na adresu IDG Czech Republic, a.s., Seydlerova 2451, Praha 5, 158 00.

SAMSUNG GEAR S2 CLASSIC

Gear S2 jsou již čtvrtou generací chytrých hodinek Samsung, ve které se tentokrát Samsung ještě výrazněji zaměřil na design. Hodinky Gear S2 existují ve dvou modelech – varianta Classic svojí ozubenou lunetou a koženým páskem více připomíná klasické pánské hodinky a verze Sport s gumovým páskem je designově střídmější. Zmíněná luneta není jen designovým prvkem, ale slouží i pro pohyb v nabídkách operačního systému a ovládání aplikací.


Z chytrých hodinek Samsung mají Gear S2 jako první kulatý displej, v  tomto případě s  technologií Super AMOLED a rozlišením 320 × 320 pixelů. Displej je velmi jemný, a díky opravdu vysokému jasu perfektně čitelný i na ostrém slunci. Jas displeje je řízen automaticky podle okolního prostředí. Použitá Super AMOLED technologie zobrazuje i sytě černou barvu a  v  režimu šetření akumulátoru lze displej přepnout do černobílého zobrazení.

 


Hodinky pohání operační systém Tizen a lze je propojit se smartphony s Androidem i iPhony. Senzorová výbava zahrnuje měřič tepu, gyroskop, senzor zrychlení a barometr, dále nechybějí Wi-Fi, NFC a  Bluetooth 4.1. Tělo hodinek vyrobené z nerezové oceli zajišťuje odolnost proti vodě a prachu (IP68), pásek hodinek je možné snadno vyměnit za jiný.

 

Cena od 8 999 korun
www.samsung.czÚvodní foto: IDGKomentáře