Síťové řešení TP-Link TL-WPA4220KIT

Excellent |

Získal ocenění HD World Excellent 2014 za originální řešení přenosu dat po elektrických rozvodech.

HD World Excellent

Ocenění pro nejlepší výrobky spotřební elektroniky a ICT techniky

Smyslem ocenění "HD World Exellent" je upozornit a vyzdvihnout zajímavé produkty v oboru high-end elektroniky a ICT techniky. Při hodnocení produktů bude kladen důraz především na pozitivní odlišnost od konkurence a na přínosy pro zákazníka. Ocenění tak mohou získat jak celkově inovativní produkty, tak i produkty se zajímavým funkčním zdokonalením, výrazně zjednodušeným ovládáním nebo třeba s výjimečně příznivou cenou.


Aktuálně

Produkty k ocenění lze přihlásit do uzávěrky každého tištěného vydání, v němž případně budou i medializovány.

Uzávěrka aktuálního kola pro rok 2015 je 27. květen.

Medializace

Oceněné produkty, které ponesou označení HD World Excellent budou prezentovány v rámci časopisu HD World v rozsahu 1/2 tiskové strany, a to názvem, přihlašující       firmou, zaslaným obrázkem (foto, screenshot, logo produktu), základním popisem a souhrnem      výjimečných vlastností. Roněž budou prezentovány na webu HD Worldu (o stejném rozsahu jako v tištěném čísle) a budou mít právo používat na všech souvisejících materiálech logo HD World Excellent 2015.


Přihlášku opatřenou podpisem a razítkem společnosti posílejte prosím elektronicky na adresu excellent@idg.cz a zároveň faxem na č. 257 088 174 nebo poštou na adresu IDG Czech Republic, a.s., Seydlerova 2451, Praha 5, 158 00.

Síťové řešení TP-Link TL-WPA4220KIT

Snad každý z nás zažil situaci, kdy do odlehlejší části bytu či kanceláře nedosáhne signál z Wi-Fi routeru a zároveň je finančně či logisticky náročné budovat ethernetovou kabeláž. Stává se to v bytech v panelových domech, které se vyznačují horší prostupností bezdrátového signálu, nebo ve vícepatrových rodinných domech. Vrtat do zdí a natahovat kabely se nikomu logicky nechce, ale potřeba internetové konektivity neustále roste.

TP-Link TL-WPA4220KIT

Pro takové situace vyvinula společnost TP-Link sadu takzvaných powerline adaptérů TL-WPA4220KIT, které zajišťují přenos dat po elektrických rozvodech rychlostí až 500 megabitů za vteřinu. Přijímací adaptér, který může být umístěný až ve 300metrové vzdálenosti, navíc působí jako Wi-Fi router. Stačí stisknout tlačítko Wi-Fi Clone, adaptér zkopíruje název i heslo vaší bezdrátové sítě nastavené na domácím směrovači a vytvoří shodnou síť, k níž se budou moci zařízení připojovat. To vše bez nutnosti složité konfigurace.

Díky vysoké prostupnosti nově vytvořené sítě můžete pomocí adaptérů připojit prakticky jakékoliv zařízení, ať již jde o domácí počítač, herní konzoli, set-top box IPTV nebo domácí mediacentrum, třeba NAS úložiště.

Cena 2 104 korun

cz.tp-link.com

 Úvodní foto: IDGKomentáře