Síťové úložiště Synology DS214se

Excellent |

Získal ocenění HD World Excellent 2014 za cenově dostupné a kvalitní síťové úložiště.

HD World Excellent

Ocenění pro nejlepší výrobky spotřební elektroniky a ICT techniky

Smyslem ocenění "HD World Exellent" je upozornit a vyzdvihnout zajímavé produkty v oboru high-end elektroniky a ICT techniky. Při hodnocení produktů bude kladen důraz především na pozitivní odlišnost od konkurence a na přínosy pro zákazníka. Ocenění tak mohou získat jak celkově inovativní produkty, tak i produkty se zajímavým funkčním zdokonalením, výrazně zjednodušeným ovládáním nebo třeba s výjimečně příznivou cenou.


Aktuálně

Produkty k ocenění lze přihlásit do uzávěrky každého tištěného vydání, v němž případně budou i medializovány.

Uzávěrka aktuálního kola pro rok 2015 je 27. květen.

Medializace

Oceněné produkty, které ponesou označení HD World Excellent budou prezentovány v rámci časopisu HD World v rozsahu 1/2 tiskové strany, a to názvem, přihlašující       firmou, zaslaným obrázkem (foto, screenshot, logo produktu), základním popisem a souhrnem      výjimečných vlastností. Roněž budou prezentovány na webu HD Worldu (o stejném rozsahu jako v tištěném čísle) a budou mít právo používat na všech souvisejících materiálech logo HD World Excellent 2015.


Přihlášku opatřenou podpisem a razítkem společnosti posílejte prosím elektronicky na adresu excellent@idg.cz a zároveň faxem na č. 257 088 174 nebo poštou na adresu IDG Czech Republic, a.s., Seydlerova 2451, Praha 5, 158 00.

Síťové úložiště Synology DS214se

Růst dat je problém, který trápí snad každou domácnost. Dobrým řešením pro bezpečné ukládání fotografií, videí a dalších dat jsou síťová úložiště (NAS) – pevné disky připojené do domácí počítačové sítě. Naše doporučení a cenu HD World Excelent získal NAS Synology DS214se, a to především proto, že to je cenově dostupné, a přitom kvalitní síťové úložiště především pro domácí použití.

Synology DS214SE

Na produktu nás zaujala podpora dvou- až čtyřterabytových disků, které nabízejí zapojení RAID 0 či RAID 1 podle potřeby uživatele, jenž může upřednostnit rychlost nebo bezpečnost. Ocenili jsme také jednoduché zapojení zařízení včetně snadné instalace pevných disků a administrace dat přes webové prostředí. Diskové pole lze využívat také jako domácí mediální server. Produkt totiž disponuje certifikací DLNA, a proto může být přímo propojen s ostatními zařízeními, které technologii DLNA taktéž podporují, třeba Smart televizory.

Cena od 3 799 korun.

www.synology.com/cs-cz/

www.kobe.cz

 Úvodní foto: IDGKomentáře