Sluchátka Ultrasone Edition 5

Excellent |

Získal ocenění HD World Excellent 2014 za kvalitně zpracovaná, luxusní sluchátka s perfektním zvukem.

HD World Excellent

Ocenění pro nejlepší výrobky spotřební elektroniky a ICT techniky

Smyslem ocenění "HD World Exellent" je upozornit a vyzdvihnout zajímavé produkty v oboru high-end elektroniky a ICT techniky. Při hodnocení produktů bude kladen důraz především na pozitivní odlišnost od konkurence a na přínosy pro zákazníka. Ocenění tak mohou získat jak celkově inovativní produkty, tak i produkty se zajímavým funkčním zdokonalením, výrazně zjednodušeným ovládáním nebo třeba s výjimečně příznivou cenou.


Aktuálně

Produkty k ocenění lze přihlásit do uzávěrky každého tištěného vydání, v němž případně budou i medializovány.

Uzávěrka aktuálního kola pro rok 2015 je 27. květen.

Medializace

Oceněné produkty, které ponesou označení HD World Excellent budou prezentovány v rámci časopisu HD World v rozsahu 1/2 tiskové strany, a to názvem, přihlašující       firmou, zaslaným obrázkem (foto, screenshot, logo produktu), základním popisem a souhrnem      výjimečných vlastností. Roněž budou prezentovány na webu HD Worldu (o stejném rozsahu jako v tištěném čísle) a budou mít právo používat na všech souvisejících materiálech logo HD World Excellent 2015.


Přihlášku opatřenou podpisem a razítkem společnosti posílejte prosím elektronicky na adresu excellent@idg.cz a zároveň faxem na č. 257 088 174 nebo poštou na adresu IDG Czech Republic, a.s., Seydlerova 2451, Praha 5, 158 00.

Sluchátka Ultrasone Edition 5

Nejsou zrovna nejlevnější sluchátka na trhu, ale zase zaručují, že za své peníze dostanete maximum. Ultrasone Edition 5 jsou velmi přepychově zpracovaná sluchátka, která snesou označení luxusní. Jako základní materiál slouží hliník pro všechny kovové části a ručně vybírané dubové dřevo pro tělo sluchátek, kožené náušníky jsou zase z kůže etiopských dlouhosrstých ovcí.

Uvnitř sluchátek se ukrývá nová technologie S-Logic EX prostorového šíření zvuku, která směřuje hudbu kolem hlavy, přičemž o samotný zvuk se starají decentralizovaně umístěné, titanem potažené měniče. S-Logic navíc redukuje akustický tlak na ušní bubínek až o 40 procent, a značně tak snižuje riziko poškození sluchu a zajišťuje dlouhý nevyčerpávající poslech.

 Sluchátka Ultrasone Edition 5

Firma Ultrasone těmito sluchátky v limitované sérii 555 kusů slaví desetileté výročí řady sluchátek Edition. Každá sluchátka mají vyražené výrobní číslo a v prodejním balení naleznete dva kabely a exkluzivní úložný box se stylovým nerezovým stojánkem a ochranným vakem proti prachu.

Cena od 99 000 korun

www.musicdata.czÚvodní foto: IDGVyšlo v HD World 2/2014
Časopis lze koupit se slevou 20 %

Komentáře