Stativ Joby GorillaPod Focus

Excellent |

Získal ocenění HD World Excellent 2013 za originální outdoorové řešení pro fotografy.

HD World Excellent

Ocenění pro nejlepší výrobky spotřební elektroniky a ICT techniky

Smyslem ocenění "HD World Exellent" je upozornit a vyzdvihnout zajímavé produkty v oboru high-end elektroniky a ICT techniky. Při hodnocení produktů bude kladen důraz především na pozitivní odlišnost od konkurence a na přínosy pro zákazníka. Ocenění tak mohou získat jak celkově inovativní produkty, tak i produkty se zajímavým funkčním zdokonalením, výrazně zjednodušeným ovládáním nebo třeba s výjimečně příznivou cenou.


Aktuálně

Produkty k ocenění lze přihlásit do uzávěrky každého tištěného vydání, v němž případně budou i medializovány.

Uzávěrka aktuálního kola pro rok 2015 je 27. květen.

Medializace

Oceněné produkty, které ponesou označení HD World Excellent budou prezentovány v rámci časopisu HD World v rozsahu 1/2 tiskové strany, a to názvem, přihlašující       firmou, zaslaným obrázkem (foto, screenshot, logo produktu), základním popisem a souhrnem      výjimečných vlastností. Roněž budou prezentovány na webu HD Worldu (o stejném rozsahu jako v tištěném čísle) a budou mít právo používat na všech souvisejících materiálech logo HD World Excellent 2015.


Přihlášku opatřenou podpisem a razítkem společnosti posílejte prosím elektronicky na adresu excellent@idg.cz a zároveň faxem na č. 257 088 174 nebo poštou na adresu IDG Czech Republic, a.s., Seydlerova 2451, Praha 5, 158 00.

Stativ Joby GorillaPod Focus

Jakmile jednou trochu proniknete do tajů fotografie, nebudou vám už stačit obyčejné fotky na automat. Začnete si s fotoaparátem hrát, využívat všechny jeho možnosti. Časem přijdete na to, že se nedá všechno fotit z ruky, a zatoužíte po stativu.

Jenže kdo by chtěl s sebou pořád nosit těžkou a neskladnou trojnožku kvůli občasným fotkám? Navíc když třeba v některých zahraničních přírodních parcích musíte při focení ze stativu zaplatit extra příplatek.

Joby GorillaPod Focus

Proto máme pro vás tip na vynikající stojan, kterému jsme prostě museli udělit ocenění Excellent. Je to největší stativ z řady GorillaPod, ovšem nevypadá jako stativ. Je lehký, velmi ohebný – dá se postavit na libovolný nerovný povrch nebo třeba zavěsit na strom, a přitom má neuvěřitelnou nosnost pěti kilogramů. Na GorillaPod tak lze přidělat digitální fotoaparáty, teleobjektivy a třeba videokamery.

S GorrillaPod vyfotíte všechno a především všude.

Cena od 2 300 Kč.

www.gorillapod.czÚvodní foto: © IDG CZ
Související články
Komentáře