Synology DS215j

Excellent |

Získal ocenění HD World Excellent za dostupné domácí úložiště se dvěma šachtami na disky

HD World Excellent

Ocenění pro nejlepší výrobky spotřební elektroniky a ICT techniky

Smyslem ocenění "HD World Exellent" je upozornit a vyzdvihnout zajímavé produkty v oboru high-end elektroniky a ICT techniky. Při hodnocení produktů bude kladen důraz především na pozitivní odlišnost od konkurence a na přínosy pro zákazníka. Ocenění tak mohou získat jak celkově inovativní produkty, tak i produkty se zajímavým funkčním zdokonalením, výrazně zjednodušeným ovládáním nebo třeba s výjimečně příznivou cenou.


Aktuálně

Produkty k ocenění lze přihlásit do uzávěrky každého tištěného vydání, v němž případně budou i medializovány.

Uzávěrka aktuálního kola pro rok 2015 je 27. květen.

Medializace

Oceněné produkty, které ponesou označení HD World Excellent budou prezentovány v rámci časopisu HD World v rozsahu 1/2 tiskové strany, a to názvem, přihlašující       firmou, zaslaným obrázkem (foto, screenshot, logo produktu), základním popisem a souhrnem      výjimečných vlastností. Roněž budou prezentovány na webu HD Worldu (o stejném rozsahu jako v tištěném čísle) a budou mít právo používat na všech souvisejících materiálech logo HD World Excellent 2015.


Přihlášku opatřenou podpisem a razítkem společnosti posílejte prosím elektronicky na adresu excellent@idg.cz a zároveň faxem na č. 257 088 174 nebo poštou na adresu IDG Czech Republic, a.s., Seydlerova 2451, Praha 5, 158 00.

Synology DS215j

Nároky na ukládání dat v rámci domácností se neustále zvyšují, tak jak roste objem domácích knihoven fotografií, videí, filmů i hudby. Jedno z nejdostupnějších řešení pro uložení velkých objemů dat a jejich zpřístupnění nejen počítačům v domácí síti, ale prostřednictvím internetu také smartphonům a tabletům, představuje síťové úložiště (NAS) Synology DS215j.

 

 

V kategorii zařízení pro domácí a osobní využití přináší úložiště DS215j výjimečný poměr ceny a výkonu, přičemž jeho majitelé mohou využívat velmi pokročilé funkce na spolehlivé zálohování dat, streamování multimédií či vytvoření soukromého cloudu dostupného odkudkoli a z jakéhokoli zařízení.


Synology DS215j pohání výkonný dvoujádrový procesor, se kterým NAS dosahuje skvělé rychlosti 111,41 MB/s při čtení a 87,49 MB/s při zápisu dat. Zařízení je velmi tiché, energeticky úsporné a umožňuje instalaci dvou pevných disků s kapacitou až 8 GB. Jeho operačním systémem je špičkový DSM 5.2, do kterého lze instalovat desítky doplňkových aplikací a propojit je s mobilními aplikacemi pro všechny hlavní platformy smartphonů a tabletů.

Cena 3 900 korun (bez DPH)
www.synology.czÚvodní foto: IDGKomentáře