SYNOLOGY DS216PLAY

Excellent |

Získal ocenění HD World Excellent 2015 za videostreaming ve 4K rozlišení

HD World Excellent

Ocenění pro nejlepší výrobky spotřební elektroniky a ICT techniky

Smyslem ocenění "HD World Exellent" je upozornit a vyzdvihnout zajímavé produkty v oboru high-end elektroniky a ICT techniky. Při hodnocení produktů bude kladen důraz především na pozitivní odlišnost od konkurence a na přínosy pro zákazníka. Ocenění tak mohou získat jak celkově inovativní produkty, tak i produkty se zajímavým funkčním zdokonalením, výrazně zjednodušeným ovládáním nebo třeba s výjimečně příznivou cenou.


Aktuálně

Produkty k ocenění lze přihlásit do uzávěrky každého tištěného vydání, v němž případně budou i medializovány.

Uzávěrka aktuálního kola pro rok 2015 je 27. květen.

Medializace

Oceněné produkty, které ponesou označení HD World Excellent budou prezentovány v rámci časopisu HD World v rozsahu 1/2 tiskové strany, a to názvem, přihlašující       firmou, zaslaným obrázkem (foto, screenshot, logo produktu), základním popisem a souhrnem      výjimečných vlastností. Roněž budou prezentovány na webu HD Worldu (o stejném rozsahu jako v tištěném čísle) a budou mít právo používat na všech souvisejících materiálech logo HD World Excellent 2015.


Přihlášku opatřenou podpisem a razítkem společnosti posílejte prosím elektronicky na adresu excellent@idg.cz a zároveň faxem na č. 257 088 174 nebo poštou na adresu IDG Czech Republic, a.s., Seydlerova 2451, Praha 5, 158 00.

SYNOLOGY DS216PLAY

Ve výbavě domácností se začínají stále častěji objevovat zařízení vybavená displeji s ultravysokým rozlišením – ať už jde o  televize, tablety, notebooky či smar tphony. Vstříc tomuto trendu vychází i výrobce síťových úložišť Synology, který v podobě nového modelu DS216play představil vysoce výkonný dvoudiskový domácí NAS s možností streamování i transkódování videa nejen ve Full HD rozlišení, ale i v rozlišení 4K.

 


On-line konverze videa ve 4K pro zařízení, která nepřehrají jeho výchozí formát, je podporována přímo na úrovni hardwaru, jehož základem jsou dvoujádrový procesor s  taktem 1,5 GH z, matematický koprocesor a  1 GB DDR3 operační paměti. Pro přehrávání na koncových zařízeních (s Androidem, iOS a Windows) je k dispozici aplikace DS video, ovšem podporováno je i  běžné streamování přes DLNA (opět do rozlišení 4K), vhodné pro smart TV a běžné multimediální přehrávače.

 


Operačním systémem úložiště je osvědčený DiskStation Manager, který v aktuálně připravované verzi 6 obsahuje zásadně přepracovanou aplikaci Video Station na správu sbírky filmů a seriálů, jež zároveň zajišťuje konverzi a streamování videa do koncových zařízení.

 

Cena 6 000 korun (bez DPH a disků)
www.synology.czÚvodní foto: IDGKomentáře