Televizor Sharp Aquos Quattron LC-60UQ10E

Excellent |

Získal ocenění HD World Excellent 2014 za unikátní inovaci v oblasti obrazových technologií.

HD World Excellent

Ocenění pro nejlepší výrobky spotřební elektroniky a ICT techniky

Smyslem ocenění "HD World Exellent" je upozornit a vyzdvihnout zajímavé produkty v oboru high-end elektroniky a ICT techniky. Při hodnocení produktů bude kladen důraz především na pozitivní odlišnost od konkurence a na přínosy pro zákazníka. Ocenění tak mohou získat jak celkově inovativní produkty, tak i produkty se zajímavým funkčním zdokonalením, výrazně zjednodušeným ovládáním nebo třeba s výjimečně příznivou cenou.


Aktuálně

Produkty k ocenění lze přihlásit do uzávěrky každého tištěného vydání, v němž případně budou i medializovány.

Uzávěrka aktuálního kola pro rok 2015 je 27. květen.

Medializace

Oceněné produkty, které ponesou označení HD World Excellent budou prezentovány v rámci časopisu HD World v rozsahu 1/2 tiskové strany, a to názvem, přihlašující       firmou, zaslaným obrázkem (foto, screenshot, logo produktu), základním popisem a souhrnem      výjimečných vlastností. Roněž budou prezentovány na webu HD Worldu (o stejném rozsahu jako v tištěném čísle) a budou mít právo používat na všech souvisejících materiálech logo HD World Excellent 2015.


Přihlášku opatřenou podpisem a razítkem společnosti posílejte prosím elektronicky na adresu excellent@idg.cz a zároveň faxem na č. 257 088 174 nebo poštou na adresu IDG Czech Republic, a.s., Seydlerova 2451, Praha 5, 158 00.

Televizor Sharp Aquos Quattron LC-60UQ10E

Skutečně obrovský televizor (úhlopříčka 152 cm) Sharp Aquos Quattron nezaujme jen velikostí, ale také ukrytými technologiemi. Dovede totiž přehrávat videa v maximálním 4K. Možná si řeknete, že to je zbytečné, protože příliš mnoho takových filmů není.

Máte pravdu, jenže televizor Sharp je vybaven technologií Quattron Pro, která zaručuje kvalitní přepočet HD, případně SD rozlišení do 4K obrazu, tedy formátu Ultra HD. Přístroj získal certifikaci THX Display a je tak jediný Full HD na trhu, který zvládne přehrát 4K obraz přes HDMI. A musím říci, že je opravdu příjemný zážitek pustit si kvalitní dílo na takovém televizoru.

 TV Sharp Aquos Quattron LC-60UQ10E

Kromě dokonalé zobrazovací jednotky disponuje přístroj také kvalitním zvukovým doprovodem pomocí technologie HXT, která zlepšuje znění vysokých i nízkých tónů prostřednictvím přehrávání jednotlivých složek zvuku. 

Dále má řadu užitečných funkcí jako Wi-Fi, nahrávání na USB, internetový prohlížeč nebo 3D zobrazení.

Cena od 59 990 korun.

www.sharp.cz

 Úvodní foto: IDGKomentáře