Videokamera Canon Legria mini X

Excellent |

Získal ocenění HD World Excellent 2014 za videokameru s dokonalým záznamem zvuku.

HD World Excellent

Ocenění pro nejlepší výrobky spotřební elektroniky a ICT techniky

Smyslem ocenění "HD World Exellent" je upozornit a vyzdvihnout zajímavé produkty v oboru high-end elektroniky a ICT techniky. Při hodnocení produktů bude kladen důraz především na pozitivní odlišnost od konkurence a na přínosy pro zákazníka. Ocenění tak mohou získat jak celkově inovativní produkty, tak i produkty se zajímavým funkčním zdokonalením, výrazně zjednodušeným ovládáním nebo třeba s výjimečně příznivou cenou.


Aktuálně

Produkty k ocenění lze přihlásit do uzávěrky každého tištěného vydání, v němž případně budou i medializovány.

Uzávěrka aktuálního kola pro rok 2015 je 27. květen.

Medializace

Oceněné produkty, které ponesou označení HD World Excellent budou prezentovány v rámci časopisu HD World v rozsahu 1/2 tiskové strany, a to názvem, přihlašující       firmou, zaslaným obrázkem (foto, screenshot, logo produktu), základním popisem a souhrnem      výjimečných vlastností. Roněž budou prezentovány na webu HD Worldu (o stejném rozsahu jako v tištěném čísle) a budou mít právo používat na všech souvisejících materiálech logo HD World Excellent 2015.


Přihlášku opatřenou podpisem a razítkem společnosti posílejte prosím elektronicky na adresu excellent@idg.cz a zároveň faxem na č. 257 088 174 nebo poštou na adresu IDG Czech Republic, a.s., Seydlerova 2451, Praha 5, 158 00.

Videokamera Canon Legria mini X

Krásná videa umí natočit téměř kdejaká kamerka, ale kvalitní video s velmi kvalitním zvukovým záznamem už je oříšek. Pokud si ovšem nevezmete do parády Canon Legria mini X s novým velkým vestavěným stereofonním mikrofonem.

Větší rozměry a lepší dvouvrstvá struktura opletení materiálem z mořské houby efektivněji odstiňují rušivé zvuky na pozadí i nežádoucí vlivy statické elektřiny. Věrně tak lze zaznamenat všechny úrovně zvuku – od ticha koncertních hal před začátkem představení až po závěrečné, velmi bouřlivé instrumentální prvky.

Videokamera Canon Legria mini X 

Kromě toho kamera zaujme inovativním designem, je dostatečně kompaktní a díky malé hmotnosti je ideální pro spontánní nahrávání. Přístroj pořizuje obrazový záznam ve formátech AVCHD (1 080/50 i) a MP4 (1 080/25 p), což v souladu s dalšími použitými technologiemi nabízí videa a snímky v živých barvách s minimálním šumem i při špatných světelných podmínkách.

Optická stabilizace umožňuje v režimu přiblížení (Close-up) snímání přímo z ruky, bez stativu nebo jiné obdobné opory. S podporou Wi-Fi sítí lze obsah prohlížet a sdílet přímo z kamery.

Cena od 9 800 korun

www.canon.czÚvodní foto: IDGVyšlo v HD World 2/2014
Časopis lze koupit se slevou 20 %

Komentáře