Výkonný smartphone Acer Liquid Jade

Excellent |

Získal ocenění HD World Excellent za elegantní design výkonného smartphonu.

HD World Excellent

Ocenění pro nejlepší výrobky spotřební elektroniky a ICT techniky

Smyslem ocenění "HD World Exellent" je upozornit a vyzdvihnout zajímavé produkty v oboru high-end elektroniky a ICT techniky. Při hodnocení produktů bude kladen důraz především na pozitivní odlišnost od konkurence a na přínosy pro zákazníka. Ocenění tak mohou získat jak celkově inovativní produkty, tak i produkty se zajímavým funkčním zdokonalením, výrazně zjednodušeným ovládáním nebo třeba s výjimečně příznivou cenou.


Aktuálně

Produkty k ocenění lze přihlásit do uzávěrky každého tištěného vydání, v němž případně budou i medializovány.

Uzávěrka aktuálního kola pro rok 2015 je 27. květen.

Medializace

Oceněné produkty, které ponesou označení HD World Excellent budou prezentovány v rámci časopisu HD World v rozsahu 1/2 tiskové strany, a to názvem, přihlašující       firmou, zaslaným obrázkem (foto, screenshot, logo produktu), základním popisem a souhrnem      výjimečných vlastností. Roněž budou prezentovány na webu HD Worldu (o stejném rozsahu jako v tištěném čísle) a budou mít právo používat na všech souvisejících materiálech logo HD World Excellent 2015.


Přihlášku opatřenou podpisem a razítkem společnosti posílejte prosím elektronicky na adresu excellent@idg.cz a zároveň faxem na č. 257 088 174 nebo poštou na adresu IDG Czech Republic, a.s., Seydlerova 2451, Praha 5, 158 00.

Výkonný smartphone Acer Liquid Jade

Se smartphony Acer se na našem trhu setkáváme zatím jen relativně krátkou dobu, již nás ovšem dokázaly přesvědčit kvalitou svého zpracování, výkonem i příznivou cenou.

Novinka v nabídce, nazvaná Acer Liquid Jade, zaujme hned na první pohled. Elegantní oblé křivky skrývají výkonný smartphone se čtyřjádrovým procesorem MediaTek s taktem 1,3 GHz, 2 GB operační paměti a 16GB úložištěm pro data, jež lze dále rozšířit microSD kartou. Ve smartphonu je možné současně provozovat 2 SIM karty a jeho akumulátor s kapacitou 2 100 mAh zvládne mobilní přístroj bez problému pohánět celý den. Zajímavostí je 13MPx fotoaparát s vysokou světelností f/1,8.

Acer liquid Jade

Acer Liquid Jade se veze na vlně velmi tenkých smartphonů, takže je jeho tělo silné pouze 7,5 mm. Příjemná je i nízká hmotnost, která činí jen 110 gramů. Dominantou smartphonu je 5palcový IPS displej s rozlišením 720 × 1 280 bodů, krytý odolným sklem Gorilla Glass 3. Základem softwarové výbavy je Android ve verzi 4.4.2, pro který Acer připravil vlastní nadstavbu uživatelského rozhraní. Běh operačního systému i běžných aplikací a her je velmi svižný a plynulý.

Cena: 5 777 Kč

www.acer.czÚvodní foto: IDGKomentáře