WELL Milesight MS-C3689-P

Excellent |

Získal ocenění HD World Excellent za vyspělé funkce pro videodohled a zabezpečení interiéru objektů

HD World Excellent

Ocenění pro nejlepší výrobky spotřební elektroniky a ICT techniky

Smyslem ocenění "HD World Exellent" je upozornit a vyzdvihnout zajímavé produkty v oboru high-end elektroniky a ICT techniky. Při hodnocení produktů bude kladen důraz především na pozitivní odlišnost od konkurence a na přínosy pro zákazníka. Ocenění tak mohou získat jak celkově inovativní produkty, tak i produkty se zajímavým funkčním zdokonalením, výrazně zjednodušeným ovládáním nebo třeba s výjimečně příznivou cenou.


Aktuálně

Produkty k ocenění lze přihlásit do uzávěrky každého tištěného vydání, v němž případně budou i medializovány.

Uzávěrka aktuálního kola pro rok 2015 je 27. květen.

Medializace

Oceněné produkty, které ponesou označení HD World Excellent budou prezentovány v rámci časopisu HD World v rozsahu 1/2 tiskové strany, a to názvem, přihlašující       firmou, zaslaným obrázkem (foto, screenshot, logo produktu), základním popisem a souhrnem      výjimečných vlastností. Roněž budou prezentovány na webu HD Worldu (o stejném rozsahu jako v tištěném čísle) a budou mít právo používat na všech souvisejících materiálech logo HD World Excellent 2015.


Přihlášku opatřenou podpisem a razítkem společnosti posílejte prosím elektronicky na adresu excellent@idg.cz a zároveň faxem na č. 257 088 174 nebo poštou na adresu IDG Czech Republic, a.s., Seydlerova 2451, Praha 5, 158 00.

WELL Milesight MS-C3689-P

Kompaktní interiérová bezpečnostní kamera vyniká snadnou instalací, bohatou výbavou a pokročilými funkcemi pro dohled v prodejnách, skladech, domech a dalších vnitřních prostorách.


Kamera se instaluje na strop a je napájena prostřednictvím Ethernetu, takže k ní stačí natáhnout jen síťový kabel připojený k přepínači s podporou PoE. Širokoúhlý objektiv kamery lze nastavit ve třech osách pro optimální záběr sledovaného prostoru. Vysoce citlivý snímač kamery (1/2,5“ Progres-sive Scan CMOS) pořizuje barevný obraz při osvětlení od úrovně 0,1 luxu, a díky přisvícení infračervenými diodami lze snímat černobílé záběry i za úplné tmy.

 

 

Záznam v rozlišení až 2 560 × 1 920 bodů při osmi snímcích za sekundu je ukládán na microSD kartu nebo na určený server, a díky podpoře VoIP/SIP jej lze streamovat i do mobilních zařízení. Plynulé video s frekvencí 30 snímků za sekundu lze snímat až do Full HD rozlišení (1 920 × 1 080 bodů).


Kamera je vybavena citlivým mikrofonem, detekcí pohybu a také alarmem signalizujícím pokus o neoprávněnou manipulaci s kamerou. Funkce E-PTZ umožňuje pohyb a přibližování v obraze v reálném čase, zatímco probíhá nahrávání celkového obrazu.

 

Cena 4 914 korun (bez DPH)
www.joyce.czÚvodní foto: IDGKomentáře