Fotorámečky Toshiba JournE air s internetovým připojením

Foto |

S novými fotorámečky Toshiba JournE air se díky integrovanému Wi-Fi lze snadno připojit k internetu a prohlížet fotografie například z Flickeru nebo číst zprávy z RSS.

Fotorámečky Toshiba JournE air s internetovým připojenímToshiba uvádí na trh nové digitální fotorámečky „JournE air”. Modely Toshiba JournE air 1000 a JournE air 801 nabízejí bezdrátové Wi-Fi připojení k internetovým komunitním serverům pro sdílení fotografií (např. Flickr, Picasa) a okamžitý přístup k RSS kanálům. Díky Wi-Fi se lze také připojit k domácí počítačové síti, a zobrazovat tak snadněji, než kopírováním přes USB flash disk.

Oba modely disponují vnitřní flash pamětí s kapacitou 1GB a mohou být napájeny z integrované baterie s kapacitou provozu na 30 minut (JournE air 1000) / 50 minut (JournE air 801).
 
JournE air 1000 má displej s úhlopříčkou 10” (25,4 cm) a pro komfortní obsluhu je vybaven infračerveným dálkovým ovladačem. Navíc umožňuje poslech internetových rádií. JournE air 801 má úhlopříčku displeje 8,4” (21,3 cm) a lze jej zapojit jako sekundární monitor k PC či notebooku.
 
Doporučené koncové ceny pro ČR jsou (s DPH):
JournE air 1000 - 6990 korun
JournE air 801 - 5290 korun

 

Toshiba JournE air

Toshiba JournE air
Komentáře