Inovovaná série fotoaparátů Nikon S

Foto |

Nikon uvádí inovovanou sérii stylových fotoaparátů COOLPIX S COOLPIX S630, COOLPIX S620, COOLPIX S230 a COOLPIX S220.

Inovovaná série fotoaparátů Nikon SVšechny čtyři modely fotoaparátů jsou stylové, tenké, rychlé a jednoduše ovládatelné. 

COOLPIX S630 je kompaktní fotoaparát s významným stylistickým prvkem „Sure Grip“, který slouží ke pohodlnému držení přístroje. COOLPIX S620 má nejlepší hodnoty citlivosti ISO ze všech kompaktních přístrojů ve své třídě. COOLPIX S230 má stylový vzhled a snadné ovládání díky modernímu dotykovému monitoru se základními ovládacími prvky, zatímco COOLPIX S220 je jednoduchý, přitom elegantní. Všechny čtyři modely jsou dostupné v množství barevných odstínů, které vyhovují libovolnému vkusu a všechny jsou vybaveny koncepcí zpracování obrazu Nikon EXPEED.

COOLPIX S630 – vyhoví každému

Díky provedení Sure Grip padne přístroj COOLPIX S630 dobře do každé ruky. Obrazový senzor má rozlišení 12 milionům pixelů, k tomu je fotoaprát vybaven redukcí objektivem Nikkor se 7x optickým zoomem. Přístroj je vybaven moderními funkcemi jako je například zcela nová funkce Kontrola mrknutí, která kombinuje režim Úsměv a Varovnou indikaci mrknutí. Fotoaparát detekuje obličeje osob a v okamžiku, kdy se objekt v záběru usměje, pořídí automaticky dva snímky, z nichž uloží do paměti ten, na kterém má fotografovaná osoba otevřené oči. K tomu je ještě přítomná automatická volba motivových programů, která optimalizuje veškerá nastavení fotoaparátu v souladu s fotografovaným motivem, motivový program Sériové snímání sportu s frekvencí až 10 obr./s a funkce Rychlé vylepšení.

Nikon Coolpix S630

Nikon Coolpix S630

Nikon Coolpix S630

COOLPIX S620 – pro rychlost jako stvořený

Se spuštěním za pouhých 0,7 s jde o extrémně rychlý fotoaparát. A navíc má velmi kompaktní tělo s dobrým designem. COOLPIX S620 je vybaven obrazovým snímačem s 12,2 milionu efektivních pixelů, objektivem NIKKOR se 4x zoomem od širokoúhlé ohniskové vzdálenosti 28 mm (ekvivalent u kinofilmu) a 2,7“ LCD monitorem s širokým pozorovacím úhlem. Fotoaparát je i přes malé rozměry vybaven velkým množstvím vysoce výkonných funkcí. Unikátní vlastností v oblasti kompaktních fotoaparátů je vysoký rozsah citlivostí přístroje, který sahá až do hodnoty ISO 6400 při plné velikosti obrazu. Přístroj nabízí čtyři technologie pro redukci rozhýbání snímků včetně optické redukce vibrací a detekce pohybu, nové funkce Kontrola mrknutí a Rychlé vylepšení, funkci sledování objektu a automatickou volbu motivových programů. Metalické tělo s elegantními křivkami se vyznačuje citlivě propracovaným designem a je dostupné v barevných provedeních Bright Silver, Calm Black, Noble Purple a Precious Pink.

Nikon Coolpix S620

Nikon Coolpix S620

 Nikon Coolpix S620

COOLPIX S230/COOLPIX S220 – účelný styl, vysoký výkon a jednoduché ovládání

Štíhlé, kompaktní a stylové – tato dvojice přístrojů patří zřejmě mezi nejelegantnější fotoaparáty nové série S. COOLPIX S230 je vybaven moderním 3“ dotykovým monitorem a základními ovládacími prvky pro maximálně snadné a zábavné fotografování. Obsahuje rovněž mnohé pokročilé funkce, mezi které patří Kontrola mrknutí, Rychlé vylepšení, Automatická volba motivových programů a Motivové programy. Kontrola mrknutí zamezuje pořízení snímků se zavřenýma očima fotografovaných osob. Funkce Rychlé vylepšení umožňuje upravovat pořízené snímky za pomoci technologií převzatých z oceněných digitálních jednookých zrcadlovek Nikon. Sedmnáct motivových programů fotoaparátu COOLPIX S230 a šestnáct motivových programů fotoaparátu COOLPIX S220 umožňuje zvolit optimální nastavení přístroje ve skoro libovolné snímací situaci. Kromě obrazových snímačů s 10 miliony efektivních pixelů a objektivů NIKKOR s 3x zoomem nabízejí tyto modely elektronickou redukci vibrací, velký rozsah citlivostí až do hodnoty ISO 2000 a detekci pohybu pro snadné pořízení snímků za skoro všech okolností. S tloušťkou pouhých 18 mm je COOLPIX S220 velmi plochý a lehký (cca 100 g), a je vybaven 2,5“ LCD monitorem pro kontrolu pořizovaných snímků. Oba fotoaparáty mají stylové, metalické tělo, které se vejde do libovolně malé brašny, a dodávají se v módních barevných provedeních Soft Silver, Warm Silver, Aqua Green, Gloss Red, Night Blue, Cobalt Blue, Magenta, Purple a Black.

Fotoaparáty série S se dodávají včetně dobíjecí lithium-iontové baterie a nabíječky, USB kabelu a A/V kabelu, řemínku a disku CD-ROM se softwarem COOLPIX Software Suite. COOLPIX S230 je navíc vybaven dotykovým perem. Ceny fotoaparátů budou ohlášeny v okamžiku zahájení prodeje.

Nikon Coolpix S230

Nikon Coolpix S230

Nikon Coolpix S230

Nikon Coolpix S220

Nikon Coolpix S220

 Nikon Coolpix S220
Komentáře