Mezi kompakty a zrcadlovkami

Foto |

Nikon uvádí COOLPIX P90, jeden z prvních kompaktních fotoaparátů s 24x zoomem na světě.

Mezi kompakty a zrcadlovkamiCOOLPIX P90 je vybaven výkonným objektivem s 24x optickým zoomem s rozsahem ohniskových vzdáleností od širokoúhlých 26 mm až po superteleobjektiv 624 mm (ekvivalent u kinofilmu) a umožňujícím fotografovat již ze vzdálenosti 1 cm. Vysoce rychlé sériové snímání, které dovoluje pořídit až 45 snímků frekvencí 15 obr./s v jediné sérii, znamená, že můžete zcela snadno pořizovat snímky z nejrůznějších sportovních událostí.

Rozlišení je 12,1 milionu efektivních pixelů a citlivost až ISO 6400. Uživatelé mohou využít plně automatický provoz nebo různá manuální nastavení včetně čtyř standardních expozičních režimů (PSAM) a utvářet kompozice snímků pomocí elektronického hledáčku. Fotoaparát nabízí mnoho dalších technologií v kvalitě obvyklé pro značku Nikon, jako jsou čtyři technologie redukce vibrací, automatická volba motivových programů a režim Face Priority AF detekující až dvanáct obličejů osob v záběru. K dispozici jsou rovněž nejnovější funkce, jako je režim Úsměv a Varovná indikace mrknutí, funkce Nikon D-Lighting pro optimální kontrast snímků a funkce Rychlé vylepšení. Fotoaparát umožňuje zaznamenávat videosekvence včetně časosběrného snímání. 3“ výklopný LCD monitor usnadňuje fotografování v náročných snímacích pozicích.

COOLPIX P90 se dodává včetně USB kabelu, A/V kabelu, řemínku a programového balíku Software Suite for COOLPIX na disku CD-ROM. Přístroj bude dostupný v barevném provedení Black. Všechny fotoaparáty Nikon se dodávají včetně 2 GB volného prostoru zdarma pro on-line ukládání snímků pomocí služby Nikon my Picturetown na adrese mypicturetown.com. Cena přístroje bude ohlášena v okamžiku zahájení prodeje.

 Nikon Coolpix P90

Nikon Coolpix P90

 Nikon Coolpix P90
Komentáře