Nové kompakty Nikon CoolPix

Foto |

Nová série přístrojů COOLPIX má pro každého něco, například vylepšený OLED displej u COOLPIX S70 a nejvyšší rychlost v případě COOLPIX S640.

Nové kompakty Nikon CoolPixNová série přístrojů COOLPIX má pro každého něco. COOLPIX S70 má inovativní 3,5“ dotykový OLED displej a možností záznamu videa v kvalitě HD, COOLPIX S640 je nejrychlejším fotoaparátem celé série COOLPIX. COOLPIX S570 je stylový fotoaparát zkonstruovaný tak, aby i nováčkům umožnil pořizovat kvalitní snímky. Všechny nové přístroje jsou vybaveny objektivy NIKKOR a systémem digitálního zpracování obrazu Nikon EXPEED.

COOLPIX S70 s dotykovým displejem byl zkonstruován se záměrem nabídnout jednoduché ovládání. Díky možnosti zmenšování, zvětšování a procházení snímků více různými způsoby na vysoce kvalitním 3,5“ monitoru Organic EL (OLED) představuje fotoaparát první přístroj Nikon využívající tuto technologii nastupující po LCD. Fotoaparát je navíc vybaven režimem Expozice dotykem umožňujícím zaostřit a exponovat pouze dotykem ve zvoleném místě scény viditelné na monitoru. Přístroj má  12,1 milionu pixelů a širokoúhlý objektiv NIKKOR s 5x zoomem. Další funkcí je záznam videosekvencí v HD kvalitě.

Nikon CoolPix S70


Nejrychlejší fotoaparát série COOLPIX, přístroj COOLPIX S640, je extrémně rychle a snadno použitelný a zaručuje, že již nikdy nezmeškáte okamžik, který jste chtěli zachytit. S nejrychlejším spuštěním v oblasti kompaktních fotoaparátů a autofokusem rychlým jako u digitálních jednookých zrcadlovek (Rychlost automatického zaostřování je porovnatelná s fotoaparátem Nikon D40) pomáhá COOLPIX S640 rychle pořizovat ostré a snímky. Nikon udává citlivost ISO 6400, barevná provedení na trhu jsou černá, stříbrná a bílá. Senzor má rozlišení 12 Mpix, zoom je pětinásobný a ovládací displej 2,7“ LCD.

Nikon CoolPix S640


Jednoduchý fotoaparát s elegantním stylem, COOLPIX S570, umožňuje i uživatelům bez jakýchkoli fotografických zkušeností zachycovat důležité okamžiky. Fotoaparát je perfektním doplňkem pro společenská setkání, kluby, dovolené a další příležitosti, a je tak snadno použitelný, že stačí jen stisknout spoušť a přístroj automaticky zvolí vhodný režim na základě analýzy údajů o vzdálenosti, jasu a pozici tváří osob v záběru. Tento přístroj s 2,7“ LCD monitorem, širokoúhlým objektivem NIKKOR s 5x zoomem a citlivostí ISO 3200 při plné velikosti obrazu nabízí vynikající vlastnosti za dostupnou cenu.

Praktický fotoaparát COOLPIX S570 s 12 miliony pixelů je dostupný v barevných provedeních růžová, červená, modrá, černá a stříbrná a vyznačuje se štíhlým a elegantním tělem. Přístroj je vybaven inteligentním portrétním systémem s funkcí Kontrola mrknutí, která automaticky pořídí dva snímky v okamžiku, kdy se fotografovaný objekt usmívá, a uloží snímek, na kterém má fotografovaný objekt rovněž zcela otevřené oči. Mezi další funkce sloužící k dosažení špičkového vzhledu snímků patří funkce Změkčení pleti, retušovací technika umožňující pomocí „rozprašovače“ změkčit odstíny pleti fotografované osoby a dosáhnout tak lepšího vzhledu.

Ceny ani datum uvedení Nikon naneštěstí neuvádí.

Edit: Tak už víme i doporučené koncové ceny s daní:

COOLPIX S640: 7390 korun
COOLPIX S70: 9490
korun
COOLPIX S570: 5790
korun


Nikon CoolPix S570
Komentáře