Samsung PL90 s výsuvným USB konektorem

Foto |

Kompaktní fotoaparát Samsung PL90 nabízí možnost snadného připojení k PC PC díky vestavěnému USB konektoru.

Samsung PL90 s výsuvným USB konektoremSamsung si evidentně oblíbil myšlenku malých přístrojů s přímo integrovaným výsuvným USB konektorem. Po nedováno představené kamerce HMX-E10 uvedla společnost na trh 12,2megapixelový digitální fotoaparát PL90 také s takovým USB konektorem. Ten umožňuje spotřebitelům pořizovat fotografie a připojovat se k počítači i na cestách, aniž by museli používat další kabely. Fotoaparát podporuje technologii Plug and play včetně automatické instalace programu Intelli-studio. USB konektor fotoaparátu PL90 lze využít také k dobíjení baterií, přičemž odpadá nutnost používat samostatný napájecí kabel.

PL90 je vybaven technologií Smart Auto (fotografie a video), která automaticky nastaví na přístroji takový režim, který nejlépe vyhovuje aktuálním světelným podmínkám. Přístroj je také vybaven systémem perfektní portrét s několika režimy, který uživateli pomáhá pořizovat lepší snímky rodiny a přátel. Díky funkci autoportrét (Self Portrait) mohou uživatelé vystoupit zpoza fotoaparátu a zároveň si být jisti, že budou na snímku zachyceni. Fotoaparát totiž dokáže sledovat obličej konkrétní osoby a upozornit ji zvukovým signálem, když je v záběru. Funkce rozpoznání tváře (Face Detection) automaticky rozpozná až dvanáct různých tváří současně, díky čemuž na ně zaostří, i když jsou dané osoby součástí skupinové fotografie. Funkce „dokonalé zobrazení tváře“ (Beauty Shot) uživatelům umožňuje přizpůsobit jas a tón pleti a tím na fotografiích zjemnit drobné nedostatky pleti všech fotografovaných osob. Model PL90 je také vybaven funkcemi rozpoznání úsměvu (Smile Shot) a mrknutí (Blink Detection), které dokážou automaticky pořídit záběr, když se osoby usmívají, nebo rozpoznat, zda měla fotografovaná osoba při focení zavřené oči.

V prodeji bude PL90 od září (september) za zatím nezveřejněnou cenu.

 

PL90

 

Počet pixelů

12,2 megapixelů

Optický zoom

4x optický zoom

LCD displej

2,7palcový  LCD displej, rozlišení 230 000 pixelů

Objektiv

Samsung

Režim videa

640 x 480 (30/15 fps)

Rozměry

97,8 x 57 x 17,9 mm

Speciální funkce

  • Vestavěný USB konektor
  • Funkce Smart Auto
  • Automatické zaostřování a sledování objektů
  • Smart Album
  • Systém dokonalého portrétu: dokonalé zobrazení tváře (Beauty Shot) / rozpoznání tváře (Face Detection) / autoportrét (Self Portrait) / rozpoznání úsměvu (Smile Shot) / rozpoznání mrknutí (Blink Detection) / redukce červených očí (Red-eye Fix ) HDMI konektor

Dostupnost

Září 2010

Samsung PL90

Samsung PL90

Samsung PL90
Komentáře