TIPA i pro Olympus PEN E-PL1

Foto |

Asociace TIPA ohodnotila Olympus PEN E-PL1 jako ‘Best Entry-Level Compact System Camera’ na rok 2010.

TIPA i pro Olympus PEN E-PL1Novinářská asociace TIPA (Technical Image Press Association) uděluje ceny v oblasti fotografie a zdá se, že jich má dostatečný počet, aby se dostalo skoro na každého výrobce. Tedy ne že by si zrovna Olympus PEN E-PL1 ocenění nezasloužil.

Porota asociace TIPA ocenila E-PL1 za jeho uživatelsky velmi přívětivé uživatelské rozhraní s fotografickým průvodcem, za obrazovou kvalitu a kompaktní design.

Fotoaparát PEN E-PL1 v sobě kombinuje výkon vyspělých digitálních zrcadlovek a současně nabízí výhodu kompaktních fotoaparátů, tedy malé rozměry a nízkou hmotnost. E-PL1 s vestavěným bleskem je vybaven Live MOS snímačem s rozlišením 12,3 megapixelů, a poskytuje tak kvalitní snímky s precizně vykreslenými detaily. Pokud fotky nestačí a je potřeba zachytit scénu v akci, nabízí fotoaparát video režim ve vysokém high-definition rozlišení 720p (1280x720 bodů) ve formátu AVI s maximální rychlostí až 30 snímků za sekundu, přičemž délka jednoho záběru může dosáhnout až 7 minut.

Další informace a více fotografií zde a zde.

Olympus PEN E-PL1
Komentáře