Výkonné kompakty Nikon pro každého

Foto |

Nové modely COOLPIX L100, L20 a L19 vylepšují řadu středních zrcadlovek Nikon určených pro každou příležitost.

Výkonné kompakty Nikon pro každéhoCOOLPIX L100 disponuje senzorem s rozlišením 10 milionů pixelů, rozsahem citlivostí až do hodnoty ISO 3200 a výkonným systémem digitálního zpracování obrazu Nikon EXPEED a objektivem NIKKOR s 15x zoomem pokrývajícím ohniskové vzdálenosti od 28 mm až po ohnisko 420 mm (ekvivalent u kinofilmu).

S režime Makro lze fotografovat objekty vzdálené pouhý 1 cm od objektivu. Čtyři technologie pro potlačení rizika rozmazání snímků včetně redukce vibrací pohybem obrazového snímače napomáhají dosažení co nejlepšího fotografického výsledku. Fotoaparát COOLPIX L100 oceníte také v případě, že rádi fotografujete sporty, protože je vybaven motivovým programem Sériové snímání sportu, disponujícím snímací frekvencí 13 obr./s. Automatická volba motivových programů se postará o správné nastavení fotoaparátu v závislosti na fotografovaném motivu. Režim Úsměv pořídí snímek v okamžiku, kdy se fotografovaná osoba usmívá, zatímco Varovná indikace mrknutí vás varuje v okamžiku, kdy zjistí, že fotografovaná osoba měla zavřené oči. Mezi další funkce patří redukce červených očí ve fotoaparátu, která garantuje kvalitní portrétní snímky, funkce D-Lighting pro vyjasnění tmavých oblastí snímků ve fotoaparátu, 15 motivových programů, režimy záznamu ozvučených videosekvencí, a kromě jiného také funkce Aktivní zoom.

Přístroje COOLPIX L20 a COOLPIX L19 (10 a 8 milionů efektivních pixelů) mají podobně jako L100 funkce Plně automatický režim, Automatická volba motivových programů, režim Úsměv a Varovná indikace mrknutí. Přístroje jsou napájeny pomocí dvou tužkových baterií AA, které jsou dostupné všude na světě, lze také lehce použít již doma přítomné nabíjecí články.

Nikon Coolpix L100

Nikon Coolpix L100

Práci s přístrojem usnadňují rozměrné ovládací prvky a 3“ resp. 2,7“ LCD monitor fotoaparátu COOLPIX L20 resp. COOLPIX L19. Oba přístroje jsou samozřejmě schopny zaznamenávat videosekvence a oba jsou vybaveny speciálním novým režimem automatické volby motivových programů. Tento režim automaticky zhodnotí fotografovaný motiv na základě detekce objektu a okolních podmínek a zvolí optimální nastavení. COOLPIX L20 je dostupný v barevných provedeních Black Metallic a Deep Red, COOLPIX L19 je dostupný v barevných provedeních Bright Silver a Shiny pink.

Fotoaparáty COOLPIX L100, COOLPIX L20 a COOLPIX L19 se dodávají včetně řemínku, tužkových baterií AA, USB a A/V kabelu a disku CD-ROM se softwarem COOLPIX Software Suite. Doporučené prodejní ceny budou stanoveny v okamžiku zahájení prodeje.

Nikon Coolpix L20

Nikon Coolpix L20

Nikon Coolpix L19

Nikon Coolpix L19

Nikon Coolpix L100

 
Komentáře