Canon PowerShot N: Nekonvenční fotoaparát se čtvercovým designem

Foto |

Společnost Canon představila novinku v podobě kreativního fotoaparátu PowerShot N.

Canon PowerShot N: Nekonvenční fotoaparát se čtvercovým designemFotoaparát rozhodně zaujme nekonvenčním čtvercovým designem, inovativním způsobem používání ovládacích prvků či výklopným dotykovým displejem. Novinka navíc podporuje režim Creative Shot, který umí inteligentně analyzovat scénu a sám nabídnout alternativní kreativní prvky pro vylepšení výsledného snímku.

K dalším prvkům patří dnes již v podstatě standardní režimy – efekt miniatury, měkká kresba, monochromatická fotografie nebo efekt levného fotoaparátu. Podobně můžete upravit nejen fotografie, ale i videa, která natočíte až do kvality Full HD.

Je zde také nový režim Hybrid Auto. Ten je schopen zaznamenat čtyři sekundy HD (720p) videa před samotným pořízením snímku, a následně vyhodnotit situaci pro nejlepší možné nastavení fotoaparátu a spouště.

K základním parametrům patří 28mm objektiv s 8násobným zoomem a optickou stabilizací, zobrazovací technologie HS System s 12,1megapixelovým snímačem a procesorem DIGIC 5, i podpora rozhraní Wi-Fi a GPS.

Zdroj: TZ Canon

Canon PowerShot NÚvodní foto: CanonKomentáře