Canon přidává do portfolia další dvě zrcadlovky základní řady

Foto |

Společnost Canon představila dvě zrcadlovky náležející do základní řady EOS – modely EOS 760D a EOS 750D.

Canon přidává do portfolia další dvě zrcadlovky základní řadyZatímco první z modelů je mírně pokročilejší z hlediska možností manuálního nastavení, druhý je zase určen především pro nadšence, kteří rádi pořizují rychlé fotografie či natáčejí videa v režimu Full HD.

Obě zařízení mají společný snímač s rozlišením 24,2 megapixelu i obrazový procesor Canon DIGIC 6. Citlivost ISO lze u fotoaparátů nastavit na 100 až 12 800, což zaručuje detailní snímky v různých světelných podmínkách. Technologie Flicker Detection je zase schopna detekovat blikání světelného zdroje a přizpůsobit mu podání snímků. Systém automatického ostření pak disponuje celkem 19 křížovými body.

Již standardem je pak u zrcadlovek možnost natáčení videa. V tomto případě v maximálním rozlišení Full HD, a to také ve formátu MP4, který se hodí pro rychlé sdílení online. Ostrosti záznamů pomáhá i použitá technologie Hybrid CMOS AF III. Za zmínku stojí také podpora techologií Wi-Fi a NFC pro snadné bezdrátové připojení a sdílení.

Zdroj: TZ CanonÚvodní foto: CanonKomentáře