MultiView MV800: stylový a inovativní kompakt od Samsungu

Foto |

V rámci veletrhu IFA 2011 představil korejský výrobce Samsung mimo jiné i stylový kompakt prodávaný pod označením MV800.

MultiView MV800: stylový a inovativní kompakt od SamsunguNový fotoaparát kombinuje styl s inovacemi a jednoduchým ovládáním a hodí se zejména pro zachycování zážitků, třeba už z letošních vánočních svátků. Specialitou modelu je vyklápěcí třípalcový širokoúhlý displej, který umožňuje focení v podstatě z jakéhokoliv úhlu a velmi rozšiřuje manévrovací možnosti fotografa, hodí se například pro zachycování autoportrétů či skupinových fotografií. Displej je navíc dotykový, vybavený uživatelským rozhraním Smart Touch 3.0.

MultiView MV800 je vyveden v tenkém designu s metalickou povrchovou úpravou. Když ho nepotřebujete, schováte ho jednoduše třeba do kabelky, když ho potřebujete, jistě vyvolá obdivné pohledy okolí.

Model, který je schopen stvořit fotografie až do rozlišení 16,1 megapixelu, disponuje 26 mm širokoúhlým objektivem a pětinásobným optickým zoomem. Mezi zajímavé funkce patří třeba Live Panorama, jejíž účel je již patrný již z názvu, dále Magic Frame pro přidání rámečku, Smart Filter pro automatickou úpravu pomocí některého z filtrů či Photo Editor pro snadnou editaci.

Nový Samsung MultiView MV800 je k dispozici již pro letošní Vánoce za doporučenou maloobchodní cenu 5 990,- Kč.
Úvodní foto: SamsungKomentáře