Na trh přichází novinky do řad stylových kompaktů Olympus

Foto |

Dva nové kompaktní fotoaparáty, VH-210 a VR-360, budou k dispozici v zářivých barvách.

Na trh přichází novinky do řad stylových kompaktů OlympusModel VH-210 nabízí Olympus v ovocných barvách – červené jablko, fialové hrozny, oranžové meruňky, bílé liči, zelené kiwi a černé ostružiny. Fotoaparát disponuje pěkným štíhlým designem se zaoblenými tvary.

Novinka je vhodná zejména pro ty uživatele, kteří chtějí fotit a ne jen řešit nastavení. Všechny funkce fotoaparátu jsou totiž automatické. Kreativní funkce si však můžete samozřejmě nastavit sami – k dispozici jsou efekty typu pop art, camera obscura nebo rybí oko, 3D foto režim pro tvorbu trojrozměrných fotografiích, které si budete moci prohlédnout na 2D obrazovce, či beauty mode pro vyretušování pleti fotografovaných osob.

Model je již v prodeji za doporučenou cenu 2 499,- Kč s DPH.

Druhý z fotoaparátů, VR-360, má štíhlé kovové tělo a mírně vystouplý grip pro snadnější uchopení. Přístroj je vybaven širokoúhlým objektivem s ohniskovou vzdáleností 24 – 300 mm. Model bude k dispozici ve stříbrné, černé, hnědé, růžové a bílé barvě od konce února 2012 za doporučenou maloobchodní cenu 3 999,- Kč včetně DPH.Úvodní foto: OlympusKomentáře