Samsung přichází na trh s letošními novinkami na poli fotoaparátů

Foto |

Jihokorejský Samsung představil ve svém portfoliu fotoaparátů své klíčové novinky pro letošní rok. Všechny aktuálně přistávají na českém trhu.

Samsung přichází na trh s letošními novinkami na poli fotoaparátůNejprve si představme nové modely řady NX – tedy „bezzrcadlovek“. Novou vlajkovou lodí řady je model NX30 s 20,3megapixelovým APS-C CMOS snímačem, rychlou závěrkou (1/8000 s), otočným dotykovým displejem či výklopným elektronickým hledáčkem. Doporučená cena zařízení na našem trhu je 25 999,- Kč včetně DPH.

NX mini

Další novinkou je pouhých 158 gramů (bez objektivu) vážící NX mini, který je tak nejtenčím a nejlehčím fotoaparátem s výměnnými objektivy na trhu. Zařízení s 20,5megapixelovým BSI CMOS snímačem zakoupíte za doporučenou cenu 10 999,- Kč až 16 999,- Kč podle přibaleného objektivu.

Samsung dále oznamuje dostupnost modelu Galaxy Camera 2 s operačním systémem Android, který stojí 11 999,- Kč včetně daně.

V neposlední řadě korejský výrobce představil také pět novinek v řadě chytrých (SMART) fotoaparátů řady WB, které nově disponují technologií Tag&Go pro propojení fotoaparátu se smartphonem či tabletem pouhým přiložením obou zařízení k sobě.

Zdroj: TZ SamsungÚvodní foto: SamsungKomentáře