Armin Strom – nenápadná celebrita

Hodinky |

Luxusní hodinky se zajímavým provedením skeletonu.

Armin Strom – nenápadná celebritaArmin Strom si získal ohromné renomé především mezi skeletovanými modely. Za měsíc je představí i v Praze!

 

Poněkud neznámá švýcarská značka Armin Strom získala své jméno od svého zakladatele a prvotřídního rytce, který během svých začátků vyráběl hodinky pouze na objednávku. Modernější a dynamičtější řada hodinek nese označení ARMIN by Armin Strom a je určena mladší generaci, která skeletony miluje a zároveň očekává vlastní manufakturně vyráběné kalibry. A jméno řady? Jednoduše One Week Collection, a to z důvodu, že disponuje 7 denní rezervou nátahu chodu. O ten se stará kalibr ARM09 s manuálním nátahem, jehož srdce bije 18 000 kmity za hodinu. Strojek je složen ze 146 součástek a 34 syntetických rubínů.

 

 

Kolekce čítá čtyři limitované edice po 100 kusech reprezentující čtveřici elementů. Oheň, voda, vzduch a země, přičemž každý model, má svá určitá specifika. Na výrobu 43,4mm pouzder tak byl využit titan, ocel nebo 18kt růžové zlato, které bylo vždy doplněno koženým řemínkem, který svým zbarvením odpovídá barevným detailům na číselníku a danému elementu.

 

 

Značka v posledním roce výrazně posílila a uzavřela spolupráci se slavnými umělci, jako je například Roonie Wood. Největší ohlas má však spolupráce s týmem formule 1 – F1 Virgin Racing. Značka se plánuje podílet i na prvním komerčním letu Virgin do vesmíru.

  

Nejenom na tyto modely, ale také na historické skeletony, které jsou mnohdy zdobeny diamanty či jinými drahými kameny se bude možné podívat v únoru a březnu na výstavě v Pražském orloji.

 

Cena modelů vychází z využitých materiálů a jsou k dispozici na vyžádání.

 

www.arminstrom.com
Komentáře