Wenger Limited Edition Squadron Rescue

Hodinky |

Netradiční hodinky určené do rukou záchranářům a outdoorovým nadšencům.

Wenger Limited Edition Squadron RescueHodinky jsou určeny hlavně záchranářům, což také znamená, že byly stvořeny pro opravdu extrémní zátěž. Jejich vzhled upoutá pozornost všech mužů, kteří vyznávají aktivní, sportovní život a adrenalin je jejich každodenní součástí. Tato limitovaná edice je určena pro ty z vás, kteří chtějí robustní, univerzální a jedinečný chronograf, který rozhodně nemusí šetřit.

 


 

Pouzdro modelu Squadron Rescue Chrono s průměrem 43mm je vyrobeno z nerez oceli a bylo černěno a povrchově tvrzeno metodou PVD (Physical Vapor Deposition). Černý je také samotný číselník, který byl osazen bílými arabskými číslicemi, které působí kontrastně, stejně jako jasné oranžové ručky s luminiscencí, které pomohou čitelnosti i v tmavém prostředí.

 

 

Číselník je oživen o chronograf a praktickou datumovku. Oranžové prvky v číselníku se velmi dobře hodí k oranžovému silikonovému řemínku, který je velmi příjemný k pokožce – neprokluzuje a navíc nabízí prakticky doživotní funkcionalitu, protože mu nevadí pot ani voda. Vodotěsnost je pak 10 ATM, tedy 100 m, takže se není třeba bát ani vodních sportů. Hodinky chrání i safírové sklo a pohání je quartzový strojek. Wenger na hodinky poskytuje tříletou omezenou záruku. Tato limitovaná edice čítá 1893 kusů, čímž připomíná rok založení značky, je navíc prodávána v unikátní černé neoprenové tašce, kterou lze později použít i jako např. obal na notebook. V tašce je přiložen také kožený řemínek a víceúčelový švýcarský armádní nůž RangerGrip.

 

Cena: 12 990 Kč

 

www.wenger.czÚvodní foto: WengerKomentáře