Wenger nejenom pro záchranáře

Hodinky |

Odolné hodinky nejen pro dobrodruhy.

Wenger nejenom pro záchranářeWenger Squadron jsou náramkové hodinky věnované pilotům záchranářům po celém světě. Právě proto nabízí modelová linie Squadron hned dvě dostupné varianty. V každém případě je jejich robustnější 43mm pouzdro z nerez oceli vodotěsné do potřebných 100 metrů a k zápěstí přichyceno širokým 22mm kaučukovým řemínkem nebo pevným ocelovým tahem. Uložený strojek je quartzový a švýcarské výroby.

 


 

Dvě dostupné varianty Chronograph a GMT disponují buď chronografem, tedy přidanou funkcí stopek, či GMT, neboli indikace času v druhé časové zóně. Obě jsou vybaveny otočnou lunetou, která umožňuje vyznačit uplynulý čas, nebo počátek měření, což využívají zejména potápěči. U verze s chronografem je tlačítko Start/Stop zvýrazněno červenou barvou a dvojice sčítačů je schopna měřit intervaly až do 12 hodin. Oproti tomu verze GMT nabízí díky vnitřní 24 hodinové lunetě zobrazení dvou libovolných časových zón.

 

 

Všechny verze Wenger Squadron mají ručky a indexy pokryty vysoce luminiscenčním materiálem Superluminova, který zaručuje dobrou a dlouhou čitelnost ve tmě. Unikátní hodinky, které při práci nosí profesionální piloti, jsou symbolem švýcarské spolehlivosti, odolnosti a originality. Jejich ceny se pohybují od 6 290 Kč za GMT variantu na kaučuku a 10 690 Kč za chronograf.

 

Více informací na www.koscom.cz
Komentáře