16GB Memory Stick Micro Sony s USB adaptérem

InfoTech |

Sony představuje novou 16GB paměťovou kartu Memory Stick Micro, která je navíc dodávaná s USB adaptérem pro snadné připojení k počítač.

16GB Memory Stick Micro Sony s USB adaptéremNová malá karta Memory Stick Micro M2 dokáže každé kompatibilní zařízení rozšířit o úctyhodných 16 GB paměti. V rámci portfolia Sony jde hlavně o mobilní telefony Sony Ericsson.

Se svou velkou úložnou kapacitou – až 4 068 hudebních souborů ve formátu MP3 (při délce skladby 4 minuty) nebo 15 257 5megapixelových fotografií (v režimu kvality Standard) dává karta prakticky neomezenou kapacitu. Navíc je dodávána s malým USB adaptérem pro velmi snadnou výměnu dat s počítačem, díky kterému je možné kartu používat i jako malý USB flash disk.
 
Uvedení karty bude na jaře doprovázet promo akce. Každý, kdo si koupí 4GB, 8GB nebo 16GB kartu Memory Stick Micro, bude mít možnost zdarma si stáhnout 10 z více než 30 000 skladeb nabízených online na Sony Music. U každé karty je přiložen kupón s unikátním kódem umožňujícím přístup k downloadu z adresy www.m2music.sonymusic.fr.


Sony Memory Stick Micro 16GB 
Komentáře