256-bit AES zabezpečený USB flash disk

InfoTech |

Kingston uvádí USB flash disk DataTraveler Locker+, což je nejnovější přírůstek do rodiny zabezpečených USB flash disků.

256-bit AES zabezpečený USB flash diskKingston DataTraveler Locker+ je cenově dostupný USB flash disk, který má 100 procent dat hardwarově chráněných 256bitovým AES šifrováním.

„V čase, kdy se snižují IT rozpočty, nabízí tento USB flash disk společnostem řešení, které je nejen cenově dostupné, ale poskytuje i klidné vědomí ze zabezpečení mobilních dat,“ řekl Marcin Gaczor ze společnosti Kingston. „DataTraveler Locker+ šifruje 100 procent uložených dat a je k dispozici za cenu, která je velice atraktivní pro všechny společnosti, které mají co do činění s politikou firemní bezpečnosti.“

Data na disku Kingston DataTraveler Locker+ jsou zabezpečena 256bitovým hardwarovým AES šifrováním a je velice snadný na použití, jelikož nejsou zapotřebí administrátorská práva ani instalace žádných aplikací. USB disk DataTraveler Locker+ je k dispozici v kapacitě 4 GB, 8 GB, 16 GB a 32 GB a je na něj poskytována pětiletá záruka a nepřetržitá technická podpora.

Společnostem, které požadují oddělitelný prostor na USB discích pro veřejné sdílení (např. v rámci jedné kanceláře) Kingston nabízí DataTraveler Locker který umožňuje veřejnou i šifrovanou zónu. Kingston také dodává DataTraveler Vault – Privacy Edition pro podniky a státní správu, které požadují rychlejší a robustnější flash disk. Je vodotěsný a splňuje normy zákona o obchodních dohodách. 

Doporučená cena je v závislosti na velikosti od 474 do 3420 korun s daní (~18 až 132 euro).

Kingston DataTraveler Locker
Komentáře