4K UHD monitor Philips 241P6VPJKEB

InfoTech |

Nový 23,8palcový model doplňuje řadu UltraClear 4K UHD monitorů Philips a může se pochlubit vynikajícím výkonem

4K UHD monitor Philips 241P6VPJKEBKromě UltraClear 4K UHD rozlišení umí zobrazit až 1,074 miliardy barev a pokrýt tak 99 % sRGB barevné škály. Navíc má zabudovanou webkameru i mikrofon.

Philips

I přes své malé rozměry zvětšuje nový monitor Philips pracovní plochu uživatelů a přináší jim skutečný pocit z prostoru právě díky 4K rozlišení. UHD s 3 840 x 2 160 body poskytuje až čtyřikrát vyšší rozlišení než běžné Full HD. Uplatnění najde v nejrůznějších profesích od běžné kancelářské práce až po vědecká pracoviště. Například finanční experti mohou zobrazit víc řádků a sloupců ve svých tabulkách. Kreativci pracující ve velkém rozlišení uvidí ještě víc detailů, mohou zoomovat nebo skrolovat pro větší přehlednost a srovnávat vedle sebe až čtyři okna. Geofyzici prohlížející si vědecké snímky mohou ještě důkladněji studovat nejjemnější detaily.

Nový model využívá u barev až 10bitové hloubky pro jejich přirozenou reprodukci. S pokrytím 99 % sRGB barevné škály si uživatelé mohou být jistí, že všechny barvy, které vidí na svém monitoru, jsou živé a intenzivní a stejné i při používání různých aplikací či zařízení. Panel využívá zobrazovací technologii AH-IPS, která poskytuje monitoru vynikající pozorovací úhly a kontrast.

Monitor Philips 241P6VPJKEB podporuje funkci MultiView, takže se lidé mohou připojit a prohlížet si obrázky zároveň ze dvou oddělených zdrojů – například z počítače nebo televize. Díky technologii MHL si mohou uživatelé obsah ze svých chytrých telefonů nebo jiných zařízení vychutnat na velké obrazovce nebo použít rozbočovač USB 3.0 pro rychlé dobití. Pro efektivnější práci jsou zde k dispozici také integrovaný mikrofon a webkamera.

Nový Philips 241P6VPJKEB/00 bude k dispozici za cenu 14 990 Kč (549 EUR) v prosinci 2015.Úvodní foto: PhilipsKomentáře