Adobe Creative Suite 5 i u nás

InfoTech |

Sadu programů Adobe Creative Suite 5, kterou společnost Adobe Systems oficiálně představila 12. dubna, je již možné zakoupit i v lokalizované verzi.

Adobe Creative Suite 5 i u násPodle výrobce přináší Creative Suite 5 více než 250 nových nástrojů přináší plné verze upgradů hlavních tvůrčích nástrojů a také podstatná vylepšení pracovních postupů pro návrháře a vývojáře. Rodina produktů Adobe CS5 také umožňuje vytváření obsahu a aplikací pro očekávané verze přehrávače Flash Player 10.1 a prostředí Adobe AIR 2, které budou optimalizované pro vysoký výkon na obrazovkách mobilních přístrojů.

Adobe Creative Suite 5 Master Collection obsahuje v jednom balíku všechny renomované nástroje Creative Suite od Adobe, jako je Photoshop CS5, Illustrator CS5, InDesign CS5, Flash Catalyst CS5, Flash CS5 Professional, Dreamweaver CS5, Adobe Premiere Pro CS5 a After Effects CS5. Tyto nástroje jsou k dispozici také samostatně nebo v jednom z pěti vydání sady Creative Suite. Navíc je v sadě Creative Suite zcela nová komponenta Adobe Flash Catalyst, umožňující navrhovat interaktivní obsah bez znalosti programování.

Řada produktů Creative Suite 5 zahrnuje sady Creative Suite 5 Master Collection, Creative Suite 5 Design Premium, Creative Suite 5 Web Premium, Creative Suite 5 Production Premium, Creative Suite 5 Design Standard a také 15 samostatných produktů, související technologie a integraci s novými službami Adobe CS Live (služby CS Live jsou po omezenou dobu dostupné bezplatně).

Odhadované koncové ceny jednotlivých sad budou 63500 Kč za CS5 Master Collection, 54500 Kč za CS5 Design Premium, 47500 Kč za CS5 Web Premium, 54500 Kč za CS5 Production Premium a 40500 Kč za CS5 Design Standard (s DPH). K dispozici budou také upgrady a multilicence. Produkty Adobe CS5 jsou integrované se službami Adobe CS Live, které jsou po omezenou dobu dostupné bezplatně.
Komentáře