Aktualizace 2.70 pro PlayStation 3 přináší diakritiku do prohlížeče

InfoTech |

Sony dnes oznámila, že od 2. dubna 2009 bude k dispozici aktualizace systémového software 2.70 pro herní konzoli PlayStation 3.

Aktualizace 2.70 pro PlayStation 3 přináší diakritiku do prohlížečeAktualizace systémového software PS3 verze 2.70 přináší:

Konverzace v textovém režimu: Aktualizace ulehčuje textovou konverzaci: stačí nastavit místnost (chat room), vybrat si kohokoli ze seznamu přátel a pozvat je ke konverzaci – v rohu jejich obrazovky se objeví ikona, která je pozve do konverzační místnosti. Až 16 lidí může konverzovat v jedné místnosti pomocí ovladače, připojené klávesnice nebo bezdrátové klávesnice. Konverzaci můžete zahájit dokonce i během hry. 

Funkce Dynamic Normaliser pro hudbu: Díky nové funkci Dynamic Normaliser se to už nenastane prudkém zvýšení hlasitosti hudby během přehrávání skladeb ze seznamu pro přehrávání. Novinka snižuje rozdíl v hlasitosti jednotlivých skladeb a zpříjemňuje zážitek z poslechu hudby.  

Lepší kontrola nad připojením k síti Internet: Chcete se dozvědět víc o hře, kterou jste si právě stáhli? Stačí najít její ikonu a zvolit vyhledávání na Internetu (‘Internet Search’) – konzole okamžitě přepne do on-line režimu, kde zahájí vyhledávání. Aktualizace s označením 2.70 umožní i kopírovat a připojovat text z internetového prohlížeče, jakož i zasílat zprávy s přílohami do velikosti až 3 MB. 


Jazykové opravy: Aktualizace potěší Čechy, Slováky i Poláky, Řeky a Turky, upravuje totiž doplňkové nastavení vašeho internetového prohlížeče, které umožní správně zobrazovat kompletně všechny znaky z vaší národní abecedy. 

Více informací na cz.playstation.com


Sony PlayStation 3
Komentáře