Android 2.1 pro Xperii X8

InfoTech |

Sony Ericsson vydal update s OS Android 2.1 pro telefon Xperia X8, nabídne například lepší webový prohlížeč a další řadu změn.

Android 2.1 pro Xperii X8Smartphone Xperia X8 od Sony Ericsson se designově velmi povedl a nyní bude ještě lepší, dostává totiž update na Android verze 2.1 (Eclair), čímž v krátkém časovém rozestupu následuje vlajkovou loď SE Xperii X10 a její menší verze X10 Mini a Mini Pro s klávesnicí. Je to logické, protože všechny tyto mobily používají podobné uživatelské rozhraní Sony Ericsson, které slouží jako nadstavba základního OS Android.

Jistě by bylo hezké, kdybychom se u Sony Ericsson konečně dočkali i nejnovější verze Androidu 2.2 (Froyo), nicméně to si asi budeme muset ještě počkat (pokud se tedy vůbec dočkáme).

Android 2.1 s úpravami od SE přinese Xperii X8 mimo jiné vylepšený webový prohlížeč, snadnější sdílení obrázků a kontaktů přes Bluetooth, nové funkce pro zálohování a obnovu aplikací, automatickou synchronizaci fotografií kontaktů mezi mobilem a Facebookem a lepší možnosti při vkládání obrázků, zvuků i telefonních čísel do zpráv.

Aktualizace bude v různých jazykových verzích k dispozici postupně, nicméně žádné dlouhé čekání na jednotlivé jazyky se nečeká.

Xperia
Komentáře